letadlo ico Levné letenky do Santa Fe

Santa Fe je hlavní město amerického státu Nové Mexiko, který se nachází na jihu USA, a okresní sídlo stejnojmenného okresu. Je to čtvrté největší město státu a jeho původní celé jméno znělo La Villa Real de la Santa Fe de San Francisco de Asís, tedy Královské město svaté víry svatého Františka z Assisi. V centru Santa Fe žije přes 70 000 obyvatel, přičemž v metropolitní oblasti je to jednou tolik. Úřední jazyk tu není, ale mluví se tu nejvíce anglicky a měnou je americký dolar. Pořiďte si levné letenky do Santa Fe z Prahy ještě dnes a užijte si tu dovolenou.

Letenky Praha - Santa Fe

Santa Fe Municipal Airport

Zkratka letiště: SAF
Letenky do USA - Santa Fe

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Santa Fe

Městské letiště Santa Fe Municipal Airport je veřejné letiště s IATA značením SAF, které leží asi 15 kilometrů jihovýchodně od centra Santa Fe. Otevřeno bylo už v roce 1941. Letiště v Santa Fe se skládá ze tří asfaltových příletových a vzletových ranvejí, na kterých dosedají letadla z domácích i zahraničních destinací. Pasažéři jsou po příletu na letiště v Santa Fe odbavováni v jednom terminálu, který jich každý rok obslouží přes 50 000. Letiště Santa Fe je s městem propojeno autobusovými linkami a dále lze využít taxíky. Levné letenky do Santa Fe jsou s odletem z Prahy a navíc za výhodné ceny, tak neváhejte.

Aktuální kurz: 1 USD = 23.15
Santa Fe - místní čas: 10:34
Časové pásmo: America/Denver (-6 hodin)
Časový posun: -8 hodin

Souřadnice: 35.686981, -105.937798
Vzdálenost z Prahy: 8828 km


Do Santa Fe za turistickými cíli

V Santa Fe najdete mnoho zajímavých míst, na která se stojí za to jít podívat. Prvním místem, kam byste měli zamířit, je státní kapitol Nového Mexika, který je jako jediný v USA kulatého tvaru, dále je to loretánská kaple, která je slavná pro svoje točité schodiště, historická památka katedrála svatého Františka z Assisi, která je mateřským kostelem arcidiecéze v Santa Fe, památník Bataan a v koloniálním stylu postavený palác vlády. Za kulturou zamiřte do muzea umění Nového Mexika, muzea Georgia O´Keeffe nebo muzea historie Nového Mexika. Levné letenky do Santa Fe jsou nyní s odletem z Prahy a za opravdu výhodné ceny, tak nepromeškejte svou příležitost.

Levné letenky do Santa Fe

Vydejte se na dovolenou do Ameriky do Nového Mexika a ušetřete na své cestě díky zakoupení levných letenek do Santa Fe. Levné letenky do Santa Fe jsou s odletem přímo z Prahy a průměrná doba letu je přibližně 13 hodin. Zabookujte si své levné letenky do Santa Fe, lze to udělat i online z pohodlí vašeho domova. Levné letenky do Santa Fe jsou velmi oblíbeným artiklem, proto určitě neváhejte a rezervujte si je ještě dnes.


Počasí Santa Fe

sluncepolojasno

18°C

Východ slunce: 5:01

Západ: 15:06

Úterý

sluncepolojasno

21°C

teplota 25°C 15°C

Středa

sluncepolojasnodeštík

22°C

teplota 25°C 17°C

Čtvrtek

sluncepolojasno

19°C

teplota 22°C 14°C

Pátek

zataženo

21°C

teplota 23°C 18°C

Sobota

zataženo

21°C

teplota 24°C 19°C

Letenka Santa Fe

Santa Fe se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Santa Fe - USA Amerika i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Santa Fe.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace