letadlo ico Levné letenky do Nebrasky
USA Amerika

Nebraska je stát nacházející se na středozápadě USA, přičemž je to šestnáctý největší stát. Jeho hlavním městem je Lincoln, ve kterém žije přibližně 260 000 obyvatel, ale největším městem je Omaha s populací nad 400 000 lidí. Celkový počet obyvatel státu je 1,8 milionu. Úředním jazykem státu Nebraska je angličtina a měnou dolar. Časové pásmo Nebrasky je -6 a -7 hodin. Podívejte se do této destinace za minimální cenu, s levnými letenkami do Nebrasky je to snadné.

Letenky Nebraska

Podnebí v Nebrasce

Klima v Nebrasce lze dělit na dvě oblasti – východní polovina státu má vlhké pevninské podnebí a západní polovina suché. Léta jsou tu obecně horká s relativně stejnými průměrnými teplotami kolem 25°C pro celý stát, zimy jsou chladné s teplotami pod bodem mrazu. Průměrné srážky i vlhkost vzduchu se snižuje od východu na západ, přičemž v Nebrasce v zimě často sněží. Levné letenky do Nebrasky z Prahy si kupujte na letní měsíce, kdy je tu teplo.

Aktuální kurz: 1 USD = 23.15


Do Nebrasky za turistickými cíli

V hlavním městě Nebrasky Lincolnu patří mezi turistické cíle botanické zahrady Sunken Gardens, planetárium, státní kapitol Nebrasky, historické muzeum telefonů nebo dětská zoo. V Omaze určitě nevynechejte návštěvu starého marketu Old Market v centru, College World Series, kostel svaté Cecílie, zámek Joslyn nebo místní galerii. Za historickou památku je v Nebrasce považován také Chimney Rock. Za přírodou můžete vyrazit nejen do městských parků jako je Gene Leahy Mall, ale i do přírodních rezervací typu Zorinsky Lake Park. Kupte si levné letenky do Nebrasky z Prahy a podívejte se sem už zítra.

Do Nebrasky za přírodou

Ačkoliv se velká část území Nebrasky zdá vyprahlá a suchá, příroda je tu vcelku rozmanitá i s velkým zástupcem zvířat. Na túře do přírody se tu můžete setkat s losem, ovcí s velkými rohy, prérijním psem, vidlorohem americkým nebo třeba mývalem či jelenem. V přírodních rezervacích se dá příjemně kempovat a rybařit, tak neváhejte a nadýchejte se zdejšího čerstvého vzduchu s levnými letenkami do Nebrasky z Prahy.

Levné letenky do Nebrasky

Chcete se podívat do Ameriky a za málo peněz? Tak cestujte s levnými letenkami do Nebrasky! Levné letenky do Nebrasky se prodávají s odletem přímo z Prahy a cesta trvá přibližně 16 hodin. Akční letenky do Nebrasky z Prahy jsou velmi žádané, a proto si je objednejte co nejdříve, dokud nějaké jsou. Zabookovat si levné letenky do Nebrasky z Prahy můžete online na této stránce.

Letenka Nebraska

Nebraska a jak se tam dostat lacino? Levnou letenku Praha - Nebraska snadno zabookujete právě zde.
Letenka do Nebrasky vám udělá radost ještě dnes.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace