letadlo ico Levné letenky do Lincoln v Nebrasce

Lincoln je hlavní město a druhé největší město státu Nebraska, který se nachází v centrální části vnitrozemí Spojených států amerických. Zároveň je to sídlo okresu Lancaster County, ležícího na jihovýchodě Nebrasky. Lincoln leží na soutoku několika menších řek, jako je Salt Creek, Antelope Creek nebo Oak Creek. Celková populace města je přes 300 000 obyvatel, kteří tu mluví převážně anglicky a platí americkým dolarem. Levné letenky do Lincolnu jsou s odletem z Prahy a za výhodné ceny, tak si je zamluvte ještě dnes.

Letenky Praha - Lincoln v Nebrasce

Lincoln Airport

Zkratka letiště: LNK
Letenky do USA - Lincoln v Nebrasce

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Lincolnu

Lincoln Airport, dříve známé jako Lincoln Municipal Airport, je napůl vojenské a napůl civilní letiště, které se nachází asi 8 kilometrů severozápadně od centra Lincolnu. Má IATA značení LNK a jedná se o druhé největší letiště v Nebrasce. Letadla na letišti v Lincolnu přistávají na třech asfaltovo-betonových ranvejích a pasažéři jsou následně odbavováni v jednom terminálu. Každoročně se jich tu prostřídá přes 300 000, přičemž jedním z nich můžete být i vy, když si zabookujete levné letenky do Lincolnu z Prahy. Do města z letiště v Lincolnu se dostanete autobusem, taxíkem nebo si můžete půjčit auto a jet vlastní cestou.

Aktuální kurz: 1 USD = 23.71
Lincoln v Nebrasce - místní čas: 12:15
Časové pásmo: America/Chicago (-5 hodin)
Časový posun: -7 hodin

Souřadnice: 40.83778, -96.731133
Vzdálenost z Prahy: 7889 km


Do Lincolnu za turistickými cíli

Symbolem města Lincoln je druhý největší státní kapitol v USA, postavený v první polovině 20. století v novobyzantském, novogotickém a art deco stylu. Poté byste měli zamířit na náměstí Government Square, kde najdete další historickou památku města a to gotickou radnici. Za vaši pozornost stojí také stadion Memorial Stadium a lincolnská zoologická zahrada, zahrady Sunken Gardens či dům Thomase P. Kennarda, který byl postaven v roce 1869 a je tak nejstarší zbývající budovou v původní zástavbě města. Když si koupíte levné letenky do Lincolnu z Prahy, tak tohle všechno můžete vidět na vlastní oči.

Levné letenky do Lincolnu

Splňte si svůj sen a leťte za poznáním do USA, aniž byste za letenky dali jmění. Nyní totiž koupíte levné letenky do Lincolnu opravdu lacino a to navíc s odletem z Prahy. Levné letenky do Lincolnu z Prahy jsou velmi žádané, takže s jejich rezervací, kterou lze provést online z pohodlí vašeho domova, určitě neotálejte. Průměrná doba letu je z Prahy do Lincolnu 15,5 hodiny. Kupte si levné letenky do Lincolnu z Prahy a užijte si dovolenou v Americe.


Počasí Lincoln v Nebrasce

zataženoMrholení

10°C

Východ slunce: 23:55

Západ: 14:07

Pátek

zataženodeštík

10°C

teplota 12°C 8°C

Sobota

zataženo

11°C

teplota 13°C 8°C

Neděle

zataženo

9°C

teplota 12°C 7°C

Pondělí

zataženo

9°C

teplota 11°C 7°C

Letenka Lincoln v Nebrasce

Lincoln v Nebrasce se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Lincoln v Nebrasce - USA Amerika i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Lincoln v Nebrasce.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace