letadlo ico Levné letenky do Omahy

Omaha je největší město amerického státu Nebraska, který se nachází v centrální části vnitrozemí Spojených států amerických, a sídelním městem okresu Douglas County. Město leží na západě státu přímo na přírodní hranici s Iowou, která je tvořená řekou Missouri. Celková populace Omahy je 408 000 obyvatel v centru, s metropolitní oblastí je to přes 900 000 lidí. Oficiálním jazykem je tu angličtina a měnou americký dolar. Leťte se podívat do této destinace, stačí vám k tomu levné letenky do Omahy z Prahy, dokud jsou za nízké ceny.

Letenky Praha - Omaha

Eppley Airfield

Zkratka letiště: OMA
Letenky do USA - Omaha

Najdi nejlevnější letenku

Millard Airport

Zkratka letiště: MIQ
Letenky do USA - Omaha

Najdi nejlevnější letenku

Offutt AFB

Zkratka letiště: OFF
Letenky do USA - Omaha

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Omaze

Městu Omaha slouží letiště Eppley Airfield, které má IATA značení OMA, a které se nachází asi 5 kilometrů severovýchodně od centra města. Jedná se o největší letiště v Nebrasce, na jehož třech ranvejích přistává až desetkrát více letadel, než na jakémkoliv jiném letišti ve státě. Letiště v Omaze funguje od 50. let minulého století a jedním terminálem, které letiště má, každý rok projde přes 4 miliony cestujících. Doprava do města je zajištěna formou autobusových linek a taxíků. Nyní se prodávají levné letenky do Omahy z Prahy za výhodné ceny, tak využijte této příležitosti a zabookujte si je co nejdříve.

Aktuální kurz: 1 USD = 22.72
Omaha - místní čas: 19:10
Časové pásmo: America/Chicago (-5 hodin)
Časový posun: -7 hodin

Souřadnice: 41.25861, -95.93779
Vzdálenost z Prahy: 7811 km


Do Omahy za turistickými cíli

Omaha je oblíbeným turistickým cílem, protože se tu nachází spousta zajímavých míst. Navštivte tu například národní historickou památku hrad Joslyn Castle, postavený v roce 1903, kostel Svaté rodiny, který je nejstarším katolickým kostelem v Omaze, katedrálu svaté Cecílie se dvěma vysokými věžemi, historickou železniční stanici Omaha Burlington Station a moderní centrum Union Pacific. Odpočinout si můžete v Omaze v Doorly Zoo a akváriu či městském parku. Levné letenky do Omahy z Prahy jsou za výhodné ceny, tak si je pořiďte také a leťte za oceán.

Levné letenky do Omahy

Nyní se můžete podívat do amerického státu Nebraska za výhodné ceny. Levné letenky do Omahy jsou s odletem z Prahy a snadno si je lze objednat online z pohodlí domova. Průměrná doba letu je z Prahy do Omahy asi 15,5 hodiny. Levné letenky do Omahy z Prahy jsou rychle vyprodané, proto, pokud vás tato nabídka zaujala, tak neváhejte a zabookujte si je ještě dnes, dokud nějaké jsou.


Počasí Omaha

sluncepolojasno

17°C

Východ slunce: 5:59

Západ: 20:41

Čtvrtek

slunce

20°C

teplota 25°C 13°C

Pátek

sluncepolojasno

19°C

teplota 21°C 16°C

Sobota

sluncepolojasno

15°C

teplota 21°C 9°C

Neděle

zataženo

18°C

teplota 22°C 13°C

Letenka Omaha

Omaha se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Omaha - USA Amerika i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Omahy.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace