letadlo ico Letenky do na Sejšely
Seychelles

Po celý rok se teplota na Sejšelách pohybuje mezi 24 – 30°C. Nejtepleji ale přeci jen bývá v březnu a dubnu, naopak nejchladněji zase v létě. Díky horkému podnebí je tu ale teplo neustále, takže letět z Prahy se sem dá kdykoliv.

Měna na Sejšely: Seychelská rupie


Letiště Sejšely

Příroda a zvířata na Sejšelách

Příroda je na Sejšelách velmi zachovalá, na velké části ostrovů je stále ještě deštný prales. Nachází se tu také mnoho exotických zvířat i rostlin. Sejšely jsou známé díky výskytu obřích želv, ty jsou k vidění především na atolu Aldabra, který patří do dědictví UNESCA. Na seznamu této organizace je také alej palem s názvem Lodoicea seychelská, jejichž plody mohou vážit až 20 kilogramů. Při zakoupení letenek z Prahy to ostatně můžete vidět na vlastní oči.

Turistické cíle na Sejšelách

V hlavním městě Victorii je vyhledávaným turistickým cílem hodinová věž, která je zmenšenou napodobeninou anglického Big Benu. Nejoblíbenější činností, která se dá na Sejšelách provozovat, je ale plavání, potápění a šnorchlování v oceánu. Pro milovníky létání, kterým nestačilo letět s levnými letenkami z Prahy, je tu také atrakce v podobě helikoptéry, která kromě katamaránů a místní malé letecké společnosti, přepravuje lidi mezi ostrovy.

Základní informace – letenky na Sejšely

Souostroví Sejšely se nachází v Indickém oceánu, severně od ostrova Madagaskar a východně od břehů Afriky. Hlavním městem Sejšel je Victoria, která se nachází na ostrově Mahé. Dohromady na ostrovech žije před 81 000 obyvatel, jejich úředním jazykem je i angličtina či francouzština. Měnou je seychelská rupie. Letenky z Prahy se dají levně zakoupit do několika míst tohoto souostroví.

Sejšely

Sejšely je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do na Sejšely čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace