letadlo ico Levné letenky do Mahe

Mahe je největší ostrov ze 115 ostrovů Seychel, ležících Indickém oceánu. Je obklopen tropickými plážemi s bílým pískem, korálovými útesy a azurově modrými lagunami. Nachází  zde i národní park Morne Seychellois, kde lze spatřit širokou škálu flóry a fauny. Oblíbené jsou především želvy obrovské, které zde žijí v obrovských populacích. Mahe je ideální destinací pro milovníky přírody, ale i pro ty, kteří touží po relaxaci na pláži.

Letenky Praha - Mahe

Seychelles International Airport

Zkratka letiště: SEZ
Letenky do na Sejšely - Mahe

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Mahe na Seyšelách

Mezinárodní letiště Seychely (SEZ) se nachází na severu ostrova Mahe a je jedinou mezinárodně uznávanou leteckou branou do Seychel. Z letiště je možno se dostat do hlavního města Victoria autobusem nebo taxíkem. Cesta trvá asi 30 minut a stojí okolo 10 EUR. Alternativně lze využit i pronajaté auto nebo transfer zajišťovaný hotelovými službami.

Mahe
Měna na Sejšely: Seychelská rupie
Mahe - místní čas: 16:08
Časové pásmo: Indian/Mahe (+ 4 hodin)
Časový posun: + 2 hodin

Souřadnice: -4.61667, 55.450001
Vzdálenost z Prahy: 7241 km


Seychelly

Mahe nabízí spoustu turistických atrakcí pro každého milovníka dobrodružství i odpočinku. Mezi nejoblíbenější atrakce patří Beau Vallon Beach – oblíbené místo pre surfováni a potápěni s delfíny; Mission Lodge Lookout – skvělé místo pro pozorovaní zvířat; Takamaka Rum Distillery – malé likérja produkující rum; Vallee de Mai Nature Reserve – rezervace plná palem Coco de Mer; Anse Lazio Beach – jedna z nejkrásnějších pláží na světě; Victoria Clock Tower – symbol hlavního města; Sir Selwyn Selwyn-Clarke Market – trh s čerstvými surovinami; a La Digue Island – malebný ostrov s pralesem a úchvatnými plážemi. Levné letenky na ostrov Mahe na Seychellách jsou skvělou příležitosti navštívit tento exoticky ráj.

Ostrov Mahe na Seychelách

Seychely jsou velmi vyhledávanou letenkovou destinací. Exotický ostrov Mahe je pak hlavní vstupní branou  Seychel. Letenky jsou dobře dostupné za poměrně příznivou cenu.


Letenka Mahe

Mahe se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Mahe - Sejšely i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Mahe.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace