letadlo ico Letenky do na Šalamounovy ostrovy
Solomon Islands

Šalamounovy ostrovy jsou suverénní stát, který se rozkládá na velkém množství menších ostrovů v západní části Oceánie. Leží východně od Nové Guineje a severovýchodně od Austrálie. Šalamounovy ostrovy jsou osídleny už velmi dlouho a dnes tu žije přes půl milionu obyvatel. Hlavním městem tu je Honiara, ve které žije 65 000 lidí. Úředním jazykem Šalamounových ostrovů je angličtina a její nářečí, poté se tu lze domluvit polynéštinou a melanéštinou. Oficiální měnou je dolar Šalamounových ostrovů. Časové pásmo tu je +11 hodin. Kupte si levné letenky na Šalamounovy ostrovy z Prahy a podívejte se do této destinace skoro zadarmo.

Aktuální kurz: 1 SBD = 2.7


Letiště Šalamounovy ostrovy

Oblasti

Podnebí Šalamounových ostrovů

Klima Šalamounových ostrovů je oceánské rovníkové s extrémní vlhkostí vzduchu během celého roku. Průměrná teplota je tu 26,5°C, přičemž nedochází k příliš velkým výkyvům. Obecně je lehce podprůměrný červen, červenec a srpen. Srážky na Šalamounových ostrovech nejvíce padají během období od listopadu do dubna. Spadne tu až 3 050 mm za rok. Levné letenky na Šalamounovy ostrovy si kupujte spíše na začátek roku, kdy je tu teplo a sucho.

Na Šalamounovy ostrovy za turistickými zajímavostmi

Šalamounovy ostrovy jsou oblíbenou turistickou destinací kvůli písečným plážím, teplému moři a slunnému počasí. Nejvíce se sem jezdí relaxovat, plavat, opalovat, apod. Zároveň je možné se potápět a prohlédnou si bohatý podmořský život Šalamounových ostrovů. Na ostrovech naleznete také největší lagunu na světě, která je zapsaná na seznamu světového dědictví UNESCO. Z přírodních zajímavostí jsou tu dvě činné sopky, kdy první je Tinakula sopečný ostrov a druhá je Kavachi a leží pod hladinou moře, vodopády Tenaru Falls, jeskyně Custom Shark nebo třeba ostrov Skull. Levné letenky na Šalamounovy ostrovy z Prahy teď pořídíte za opravdu nízké ceny, tak neváhejte.

Levné letenky na Šalamounovy ostrovy

Dopřejte si luxusní dovolenou na Šalamounových ostrovech, díky levným letenkám ušetříte. Levné letenky na Šalamounovy ostrovy jsou s odletem přímo z Prahy a doba letu je až 32 hodin, které strávíte v pohodlném letadle. Akční letenky na Šalamounovy ostrovy jsou velmi žádané, proto určitě neváhejte a objednejte si je co nejdříve, dokud ještě nějaké jsou.

Šalamounovy ostrovy

Šalamounovy ostrovy je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do na Šalamounovy ostrovy čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist