letadlo ico Letenky do Nové Guiney
Papua New Guinea

Papua - Nová Guinea je stát, který se nachází v Oceánii a zabírá pravou polovinu druhého největšího ostrova na světě Nová Guinea. Země patří do jihozápadní části Tichého oceánu a její pobřeží omývá Bismarckovo, Salamounovo a Korálové moře. Hlavním městem Papuy - Nové Guineje je Port Moresby, který se nachází na jihovýchodním pobřeží a má přibližně 360 000 obyvatel. Celková populace země je potom 7 milionů lidí. Úředním jazykem je v Papuy - Nové Guineji angličtina, tok pisin a hiri motu, měnou je papujsko-guinejská kina. Stát se nachází v časovém pásmu + 10 a +11 hodin. Nyní seženete levné letenky do Papuy - Nové Guineje z Prahy za opravdu výhodné ceny.

Aktuální kurz: 1 PGK = 6.07


Letiště Nová Guinea

D

R

Oblasti

Podnebí v Papuy - Nové Guineji

Papua - Nová Guinea má tropické klima, pro které je typické střídání dvou monzunů. Severozápadní monzun přichází mezi prosincem a březnem a jihovýchodní monzun trvá od května do října. Teplota je během roku víceméně konstantní a udržuje se kolem 27°C. Levné letenky do Papuy - Nové Guineje nyní seženete s odletem z Prahy.

Do Papuy - Nové Guineje za turistickými cíli

Z přírodních krás této destinace, byste neměli propásnout příležitost podívat se na Bougainville, což je ostrov se sopkou, či do lesa April Salome Forest. Z měst je to hlavně Port Moresby, nabízející budovu parlamentu, ananasovou budovu, národní knihovnu a soud, dále Lae, Arawa a Mount Hagen. Do Papuy - Nové Guineje se ale létá také za kilometry bělostných pláží, čistým a teplým oceánem a turistickými atrakcemi na pobřeží. Vyzkoušejte surfování, rybolov, potápění s přístroji nebo šnorchlování. Rezervujte si včas své levné letenky do Papuy - Nové Guineje z Prahy a zažijte nejlepší dovolenou v tropickém ráji.

Do Papuy - Nové Guineje za přírodou

Velká část země je tvořená deštnými pralesy, ve kterých se můžete setkat s mnoha endemickými druhy rostlin i zvířat. Z flóry v Papuy - Nové Guineji stojí za zmínku orchideje, eukalypty a fíkusy, z fauny jsou to převážně opice, želvy a papoušci. Při pobřeží jsou to potom delfíni a některé druhy velryb. S levnými letenkami do Papuy - Nové Guineje to můžete vidět na vlastní oči.

Levné letenky do Papuy - Nové Guineje

Chtěli byste letět na exotickou dovolenou do dalekých destinací, ale obáváte se drahých letenek? Tak nyní máte příležitosti, protože do Papuy - Nové Guineje se prodávají velmi levné letenky s odletem z Prahy. Sehnat se dají snadno na internetu, kde si je také lze rezervovat. Určitě s tím ale neotálejte, protože levné letenky do Papuy - Nové Guineje z Prahy rychle mizí. Průměrná doba letu je z Prahy do Papuy - Nové Guineje asi 30 hodin, které strávíte v pohodlném letadle.

Nová Guinea

Nová Guinea je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Nové Guiney čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist