letadlo ico Levné letenky do Mineralnye Vody

Mineralnye Vody je město nacházející se na jihovýchodě evropské části Ruska v kraji Stavropol Krai. Městem protéká řeka Kuma a vede tudy důležitá železnice spojující ruské město Rostov-on-Don a Ázerbájdžánské Baku. Ve městě Mineralnye Vody žije přes 76 000 obyvatel. Úředním jazykem je tu ruština a měnou rubl. Určitě si levné letenky do  Mineralnye Vody pořizujte co nejdříve, jsou totiž rychle vyprodané.

Letenky Praha - Mineralnye Vody

Mineralnye Vody Airport

Zkratka letiště: MRV
Letenky do Ruska - Mineralnye Vody

Najdi nejlevnější letenku

Letiště ve městě Mineralnye Vody

Mezinárodní letiště Mineralnye Vody Airport leží 4 kilometry západně od centra Mineralnye Vody. Je považováno za největší letiště pro přepravu osob na Kavkazu. Letiště bylo otevřeno v roce 1933 a jeho IATA kód je MRV. Mineralnye Vody Airport má jednu betonovou příletovou a vzletovou dráhu a jednu budovu terminálu, kudy každý rok projde 1,9 milionu cestujících. Po přistání s levnými letenkami na Mineralnye Vody Airport z Prahy se do města dostanete snadno autobusovou dopravou nebo taxíkem.

Aktuální kurz: 100 RUB = 28.63
Mineralnye Vody - místní čas: 6:29
Časové pásmo: Europe/Moscow (+ 3 hodin)
Časový posun: + 1 hodin

Souřadnice: 44.210278, 43.135277
Vzdálenost z Prahy: 2252 km


Do města Mineralnye Vody za turistickými cíli

Mineralnye Vody se nachází velmi blízko lázeňských měst Pjatigorsku a Kislovodsk, kam se jezdí za relaxací a ozdravnými účinky. Turisté také rádi vyrážejí do okolí poklidného městečka, které nabízí krásnou přírodu a horské vycházky. I ve městě Mineralnye Vody najdete mnoho zajímavých míst, tak určitě neváhejte a objednejte si levné s odletem z Prahy ještě dnes.

Levné letenky do města Mineralnye Vody

Rusko je země netušených možností a vám se nyní nabízí příležitost tuto zemi alespoň trochu poznat. Levné letenky do města Mineralnye Vody se totiž prodávají opravdu lacino a dokonce i s odletem přímo z Prahy. Letenky do Mineralnye Vody se dají rezervovat snadno a rychle online, takže určitě neváhejte. Průměrná doba letu do Mineralnye Vody z Prahy je 6 hodin.


Počasí Mineralnye Vody

zataženo

19°C

Východ slunce: 5:17

Západ: 18:55

Úterý

zataženodeštík

20°C

teplota 27°C 15°C

Středa

zataženo

13°C

teplota 15°C 11°C

Čtvrtek

zataženodeštík

11°C

teplota 13°C 10°C

Pátek

zataženoMrholení

16°C

teplota 20°C 12°C

Letenka Mineralnye Vody

Mineralnye Vody se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Mineralnye Vody - Rusko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Mineralnye Vody.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist