letadlo ico Levné letenky do Mendoza
Argentina

Mendoza je provincie v Argentině, leží v její západní části u hranice s Chile – nejbližší velké město je Santiago. Tato mezinárodní hranice je tvořená přírodně pohořím Andy. Hlavní město provincie Mendoza nese stejné jméno a žije zde přibližně 115 000 obyvatel. Celkový počet obyvatel Mendozy je 1,7 milionu lidí. Úředním jazykem je tu španělština a měnou argentinské peso. Časové pásmo Mendozy je -3 hodiny. Podívejte se do této destinace s levnými letenkami do Mendozy z Prahy.

Letenky Mendoza

Podnebí v Mendoze

Klima v Mendoze je kontinentální, suché a slunné. Léta jsou tu poměrně teplá a zimy celkem chladné. Srážky tu během roku padají mezi 150 až 350 mm, takže půda je tu vyprahlá. Velké rozdíly panují mezi teplotami nejen mezi zimou a létem, ale také mezi ránem a večerem. V nížinách jsou léta horká s teplotami kolem 33°C a nočními teplotami kolem 15°C. Během zimy je ve dne asi 14°C a v noci 2°C. Levné letenky do Mendozy z Prahy si objednávejte spíše na slunné letní měsíce.

Aktuální kurz: 100 ARS = 22.01


Do Mendozy za turistickými cíli

V hlavním městě Mendozy najdete budovu vlády, náměstí Plaza Independencia, generální park San Martín, náměstí Plaza Pedro del Castillo nebo monument věnovaný armádě v Andách. Kromě toho v provincii Mendoza najdete také mnoho vinařských oblastí, kterými je tato destinace proslavená. Je tu i nádherná příroda, kam můžete vyrazit například na procházku nebo na túru do And. Podívejte se do Argentiny za nízké ceny s levnými letenkami do Mendozy z Prahy.

Do Mendozy za přírodou

Příroda v Mendoze je spíše polopouštního charakteru s nízkými stromy a malými keři. Ze zvířat se tu nachází především velké kočkovité šelmy, jako je ocelot, puma nebo jaguár, dále jsou tu typičtí kajmani, pásovci a kozy. Přijeďte se na zdejší faunu podívat s levnými letenkami do Mendozy z Prahy.

Levné letenky do Mendozy

Chcete se podívat do Argentiny a za nízké ceny? Tak si pořiďte levné letenky do argentinské provincie Mendoza a podívejte se do Jižní Ameriky. Levné letenky do Mendozy jsou s odletem z Prahy a dají se snadno a rychle rezervovat online. Průměrná doba letu do Mendozy je přibližně 15 hodin, ale záleží na konkrétní destinaci. Kupte si levné letenky do Mendozy z Prahy ještě dnes.

Letenka Mendoza

Mendoza a jak se tam dostat lacino? Levnou letenku Praha - Mendoza snadno zabookujete právě zde.
Letenka do Mendoza vám udělá radost ještě dnes.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist