letadlo ico Letenky do Argentiny
Argentina

Argentina oficiálně Argentinská republika je stát nacházejí se v Jižní Americe, přičemž její břehy jsou omývány Atlantským oceánem. Argentina je osmým největším státem světa a druhým největším v Latinské Americe. Zároveň je to největší země s úředním jazykem španělštinou. Argentina má celkovou populaci 43,4 milionu obyvatel. Hlavním městem je Buenos Aires, v jehož centru žije 2,8 milionu. V metropolitní oblasti je potom až 12,7 milionu lidí. Časové pásmo země je -3 hodiny. Kupte si levné letenky do Argentiny a poznejte tuto zemi za malé peníze.

Aktuální kurz: 100 ARS = 17.98


Letiště Argentina

Oblasti

Podnebí Argentiny

Jelikož Argentina je velmi rozsáhlá země, její území zasahuje od subtropického pásma na severu po subpolární na jihu. Průměrná teplota jihu je přibližně 5°C a na severu poté 25°C. Klimatické podmínky jsou velmi určené nadmořskou výškou. Levné letenky do Argentiny si kupujte na letní období, kdy je tu příjemně teplo a slunečno.

Do Argentiny za turistickými cíli

V Argentině si najde každý něco pro sebe. Ti, co touží po dovolené u moře, ocení mnoho přímořských letovisek, kde jsou písečné pláže, teplý oceán a turistické atrakce. Dobrodruzi mohou zase vyrazit na vysokohorskou túru, potápět se nebo se třeba vydat do některých národních parků a rezervací. Kulturu a poznání argentinské kultury hledejte ve větších městech, jako je Buenos Aires, kde je například Casa Rosada, Kavanagh building, Caminito, metropolitní katedrálu a další. Mnoho zajímavých míst a památek ale najdete také Salta, Ushuaia, El Calafate, Córdoba, Rosario nebo třeba Mendoza. Podívejte se do této země s levnými letenkami do Argentiny z Prahy.

Do Argentiny za přírodou

Fauna a flóra Argentiny je velmi rozmanitá vzhledem k velikosti země. Nejvíce druhů zvířat žije v subtropickém pásmu, kde můžete vidět velké kočky, jako jsou pumy, oceloti, jaguáři, dále opice, krokodýly, želvy, kolibříky, a další. V Argentině se nacházejí ale také lamy, kočky horské, tučňáci, lachtani, apod. V přírodě najdete typickou savanu, subtropické rostliny i vysoké hory. Přijeďte se podívat na přírodu Argentiny, s levnými letenkami je to snadné.

Levné letenky do Argentiny

Toužíte poznat Jižní Ameriku, ale obáváte se drahých letenek do této destinace? Tak nyní už nemusíte, protože online dnes pořídíte levné letenky do Argentiny. Levné letenky do Argentiny jsou za akční ceny a snadno si je objednáte i vy. Průměrná doba letu je z Prahy do Argentiny 16,5 hodiny, ale závisí na konkrétní destinaci. Levné letenky do Argentiny si zabookujte na co nejdříve.

Argentina

Argentina je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Argentiny čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace