letadlo ico Levné letenky do Cordoby v Argentině

Córdoba je druhé největší město v Argentině a hlavní středisko stejnojmenné provincie. Město leží pod horami Sierras Chicas a na řece Suquía. Od hlavního města země Buenos Aires se nachází asi 700 kilometrů na severozápad do vnitrozemí. Úředním jazykem je tu jako ve zbytku státu španělština a měnou argentinské peso. V Córdobě, která byla založena už v 16. století, žije nyní přes 1,3 milionu lidí. Přijeďte se podívat do Argentiny a poznejte Córdobu s levnými letenkami s odletem z Prahy.

Letenky Praha - Cordoba v Argentině

Ingeniero Ambrosio L.V. Taravella International Airport (Pajas Blancas)

Zkratka letiště: COR
Letenky do Argentiny - Cordoba v Argentině

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Córdobě

Mezinárodní letiště v Córdobě se jmenuje Ingeniero Aeronáutico Ambrosio L. V. Taravella International Airport a je známé také jako Pajas Blancas. Má označení COR a leží 9 kilometrů severozápadně od centra města. Jedná se o třetí největší letiště v zemi. Ingeniero Aeronáutico Ambrosio L. V. Taravella International Airport má dvě přistávací dráhy a jednu budovu terminálu, kterou ročně projde přes 1,6 milionu cestujících. Až tu přistanete s levnými letenkami, do města se dostanete pomocí autobusu číslo 25 a d20 popřípadě taxíkem nebo zapůjčeným autem.

Aktuální kurz: 100 ARS = 22.32
Cordoba v Argentině - místní čas: 15:31
Časové pásmo: America/Cordoba (-3 hodin)
Časový posun: -5 hodin

Souřadnice: -31.4135, -64.181053
Vzdálenost z Prahy: 11893 km


Do Córdoby za turistickými cíli

V Córdobě se dochoval velký počet památek z koloniální španělské nadvlády. Nejvýznamnější budovou z tohoto období je římsko katolický kostel s jezuitským křídlem, který je na seznamu světového dědictví UNESCO. Chráněné jsou také stavby ze 17. století, mezi které patří Colegio Nacional de Monserrat a koloniální kampus córdobské univerzity. Nádherná je ale i zdejší velká katedrála nebo sportovní areál Estadio Julio César Villagra, který byl vystavěn už v roce 1929. Zakupte si levné letenky do Córdoby a můžete to všechno vidět na vlastní oči.

Levné letenky do Córdoby

Vydejte se za poznáním do Argentiny, konkrétně do města Córdoba, kam se dají právě nyní koupit levné letenky s odletem přímo z Prahy. Průměrná doba letu do Córdoby je přes 17 hodin, které můžete strávit v pohodlí letadla z Prahy. Rezervujte si svoje levné letenky z Prahy do Córdoby v Argentině a nepromeškejte svou příležitost.


Počasí Cordoba v Argentině

slunce

17°C

Východ slunce: 8:03

Západ: 18:47

Úterý

sluncepolojasno

19°C

teplota 23°C 14°C

Středa

slunce

20°C

teplota 25°C 14°C

Čtvrtek

slunce

19°C

teplota 21°C 15°C

Pátek

slunce

16°C

teplota 20°C 12°C

Letenka Cordoba v Argentině

Cordoba v Argentině se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Cordoba v Argentině - Argentina i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Cordoby v Argentině.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist