letadlo ico Levné letenky do Santiaga v Chile

Santiago de Chile je hlavní a také největší město Chile, které se nachází v údolí asi 100 kilometrů východně od pobřeží Tichého oceánu. Město je domovem pro celých 5 milionů obyvatel, s metropolitní oblastí je to potom více než 7,2 milionu lidí. Úředním jazykem je tu stejně jako ve zbytku státu španělština a měnou je chilské peso. Levné letenky do Santiago de Chile z Prahy teď seženete za akční ceny.

Letenky Praha - Santiago v Chile

Arturo Merino Benitez International Airport

Zkratka letiště: SCL
Letenky do Chile - Santiago v Chile

Najdi nejlevnější letenku

Comodoro Arturo Merino Benitez International Airport

Zkratka letiště: SDC
Letenky do Chile - Santiago V Chile

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Santiago de Chile

Mezinárodní letiště Comodoro Arturo Merino Benítez International Airport je známé také jako Santiago International Airport a Pudahuel Airport a nachází se 15 kilometrů severozápadně od centra Santiago de Chile. Otevřeno bylo v roce 1967 a jeho IATA značení je SCL. Jedná se o jedno z nejzaměstnanějších letišť pro osobní přepravu v Jižní Americe. Letiště v Santiago de Chile má celkem dvě asfaltové příletové a vzletové dráhy, kde každý rok přistávají letadla z celého světa až s 16 miliony cestujících ročně. Ty jsou potom odbavováni v jedné budově terminálu se čtyřmi patry. Doprava do města je z letiště v Santiago de Chile zajištěna formou taxíků a autobusy, které jezdí každých 10 minut. Levné letenky do Santiago de Chile jsou s odletem z Prahy.

Santiago v Chile
Aktuální kurz: 100 CLP = 3.08
Santiago v Chile - místní čas: 19:59
Časové pásmo: America/Santiago (-4 hodin)
Časový posun: -6 hodin

Souřadnice: -33.43837, -70.666512
Vzdálenost z Prahy: 12469 km


Do Santiago de Chile za turistickými cíli

Nejvíce turistických atrakcí najdete na kopci nazvaném Santa Lucía. Zde se nachází Neptunova fontána, pamětní desky básníků a spisovatelů či je tu galerie indiánského umění. Zajímavý je ale také palác La Moneda, armádní náměstí, národní historické muzeum, metropolitní katedrála Santiago, vež Torre Telefónica, národní knihovna či národní muzeum umění. Odpočinout si můžete v některém z místních parků. Všechny památky můžete vidět na vlastní oči, stačí si koupit levné letenky do Santiago de Chile z Prahy.

Levné letenky do Santiago de Chile

Podívejte se do Jižní Ameriky s levnými letenkami za výhodné ceny do Santiago de Chile. Levné letenky do hlavního město Chile se prodávají za naprosto akční ceny a lze si je snadno a rychle objednat na internetu. Levné letenky do Santiago de Chile jsou s odletem z Prahy. Průměrná doba letu z Prahy do Santiago de Chile je zhruba 17,5 hodiny. Kupte si levné letenky do Santiago de Chile z Prahy ještě dnes.


Počasí Santiago v Chile

sluncepolojasno

25°C

Východ slunce: 17:40

Západ: 6:08

Úterý

zataženodeštík

26°C

teplota 28°C 24°C

Středa

zataženoMrholení

25°C

teplota 27°C 24°C

Čtvrtek

zataženoMrholení

25°C

teplota 27°C 24°C

Pátek

zataženodeštík

26°C

teplota 28°C 24°C

Letenka Santiago v Chile

Santiago v Chile se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Santiago v Chile - Chile i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Santiaga v Chile.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist