letadlo ico Levné letenky do Juneau na Aljašce

Juneau je hlavní město amerického státu Aljaška, nacházejícího se na severozápadě USA. Město se nachází na jihovýchodě Aljašky na kanálu Gastineau a svou rozlohou je to po Anchorage druhé největší město celých Spojených států amerických. Původně se nazývalo Harrisburg a Rockwell, ale pak bylo přejmenováno podle zlatokopa Joa Juneaua. Juneau má přibližně 32 000 obyvatel, kteří mluví anglicky a platí americkým dolarem. Levné letenky do Juneau jsou s odletem z Prahy a teď je pořídíte za výhodné ceny.

Letenky Praha - Juneau na Aljašce

Juneau International Airport

Zkratka letiště: JNU
Letenky do USA - Juneau na Aljašce

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Juneau

Juneau slouží mezinárodní letiště Juneau International Airport, které má IATA kód JNU, a leží asi 13 kilometrů severozápadně od centrální obchodní čtvrti města. Má dvě přistávací plochy, kdy jedna je z asfaltu a druhá na vodě, a také jeden terminál, ve kterém jsou odbavováni pasažéři z domácích i zahraničních destinací. Každý rok jich tu projde přes 344 000. Z letiště v Juneau do města dojedete autobusem nebo si vezmete taxi. Levné letenky do Juneau z Prahy jsou za výhodné ceny, tak moc dlouho neotálejte a také si je zamluvte.

Aktuální kurz: 1 USD = 22.21
Juneau na Aljašce - místní čas: 0:44
Časové pásmo: America/Anchorage (-9 hodin)
Časový posun: -10 hodin

Souřadnice: 58.301941, -134.419724
Vzdálenost z Prahy: 7633 km


Do Juneau za turistickými cíli

Město Juneau je oblíbeným turistickým cílem především díky svému okolí a přírodě. Nachází se tu jezero Mendenhall Lake s rekreací Mendenhall Glacir Recreation Area, hory Mount Juneau, jezera Lower Sweerheart Lake, Long Lake a další. Kromě krásné přírody tu ale také najdete ruský ortodoxní kostel svatého Mikuláše z konce 19. století, vyvedený v modro-bílé barvě, který je zařazen jako národní historická památka. Za pozornost stojí také most Juneau-Douglas Bridge, který město spojuje s ostrovem Douglas. Město má i svůj státní kapitol, postavený ve stylu art deco. Rozhodně je tu tedy toho dost k vidění, tak neváhejte a objednejte si levné letenky do Juneau z Prahy ještě dnes.

Levné letenky do Juneau

Křišťálově čistý vzduch, nádherná příroda a prostředí – to je Aljaška, na kterou se můžete nyní také letět podívat. Levné letenky do Juneau jsou s odletem z Prahy a průměrná doba letu je zhruba 24 hodin, které strávíte v pohodlném letadle. Levné letenky do Juneau jsou velmi oblíbené, a proto určitě neváhejte a online si je objednejte ještě dnes. Je to snadné a hlavně levné letenky do Juneau z Prahy jsou teď za akční ceny.


Počasí Juneau na Aljašce

zataženo

0°C

Východ slunce: 8:19

Západ: 15:14

Sobota

zataženo

-3°C

teplota -2°C -5°C

Neděle

zataženodrobné sněžení

-3°C

teplota -1°C -5°C

Pondělí

zataženodrobné sněžení

0°C

teplota 2°C -2°C

Úterý

zataženosněžení

1°C

teplota 2°C -0°C

Letenka Juneau na Aljašce

Juneau na Aljašce se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Juneau na Aljašce - USA Amerika i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Juneau na Aljašce.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace