letadlo ico Levné letenky do Anchorage

Anchorage je největší město amerického státu Aljaška, přičemž leží na jižním pobřeží u Aljašského zálivu. S necelými 300 000 obyvateli v centru města a dalšími 100 000 obyvateli v metropolitní oblasti je to nejlidnatější město Aljašky. Jelikož v Anchorage žije přes 40% obyvatel celého státu, je to druhé nejlidnatější město Spojených států v této kategorii – více procent má jen New York. Anchorage leží na poloostrově, tvořeném Knik Arm a Turnagain Arm. Lidé zde mluví anglicky a platí americkým dolarem. Levné letenky do Anchorage jsou za opravdu výhodné ceny a navíc s odletem z Prahy.

Letenky Praha - Anchorage

Merrill Field

Zkratka letiště: MRI
Letenky do USA - Anchorage

Najdi nejlevnější letenku

Ted Stevens Anchorage International Airport

Zkratka letiště: ANC
Letenky do USA - Anchorage

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Anchorage

Ted Stevens Anchorage International Airport je mezinárodní letiště, hlavní pro stát Aljaška, které je pojmenované podle bývalého amerického senátora za Aljašku. Nachází se asi 7 kilometrů jihozápadně od Anchorage a jeho IATA značení je ANC. Postaveno bylo v roce 1950 a dnes se tu nachází tři příletové a vzletové dráhy z asfaltu a jeden asfaltový heliport. Necelých 5 milionů cestujících z domácích i zahraničních destinací je tu ročně obslouženo ve dvou terminálech – Jižním a Severním. Doprava do města je z letiště v Anchorage zajištěna taxíky, autobusovou linkou 7A a v letním období také vlakem. Levné letenky do Anchorage jsou s odletem z Prahy.

Anchorage
Aktuální kurz: 1 USD = 22.09
Anchorage - místní čas: 16:36
Časové pásmo: America/Anchorage (-9 hodin)
Časový posun: -10 hodin

Souřadnice: 61.21806, -149.900284
Vzdálenost z Prahy: 7560 km


Do Anchorage za turistickými cíli

Do Anchorage turisté míří převážně za krásnou aljašskou přírodou, kterou si mohou prohlédnout například v parku Kincaid Park, Point Woronzof Park, aljašské zoo, Alaska Wildlife Conservation Centre nebo aljašské botanické zahradě. Můžete tu vyzkoušet rybolov, táboření v přírodě, či si jen tak vyjít na procházku a pokochat se panenskou aljašskou přírodou, její faunou a flórou. Za prohlídku v centru města stojí zdejší kostel, radnice a také univerzita. Levné letenky do Anchorage vás teď vyjdou opravdu na malé peníze a jsou navíc s odletem z Prahy, tak si je zamluvte ještě dnes, dokud nějaké jsou.

Levné letenky do Anchorage

Láká vás poznat kouzlo přírody na Aljašce? Tak teď máte jedinečnou příležitost, protože se právě nyní prodávají levné letenky do Anchorage. Levné letenky do Anchorage jsou s odletem z Prahy a to za nízké ceny. Průměrná doba letu je z Prahy do Anchorage asi 24 hodin. Nepromarněte svou šanci a kupte si levné letenky do Anchorage z Prahy ještě dnes. Jde to udělat snadno a rychle přes internet.


Počasí Anchorage

zataženo

-2°C

Východ slunce: 9:40

Západ: 15:55

Pátek

zataženo

-5°C

teplota -4°C -6°C

Sobota

zataženo

-8°C

teplota -6°C -9°C

Neděle

zataženo

-7°C

teplota -5°C -10°C

Pondělí

sluncepolojasno

-11°C

teplota -9°C -12°C

Letenka Anchorage

Anchorage se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Anchorage - USA Amerika i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Anchorage.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace