letadlo ico Levné letenky do Hobart v Tazmánii

Hobart je hlavní město australského státu Tasmánie, rozkládajícího se na ostrově asi 240 kilometrů jižně od pobřeží Austrálie. Město leží na jihovýchodě státu u ústí řeky Derwent do Bouřlivé zátoky. Jedná se o druhé nejstarší hlavní město Austrálie a druhý největší přírodní přístav na světě. Hobart má přes 210 000 obyvatel, což z něho dělá nejlidnatější město Tasmánie. Jeho úředním jazykem je angličtina a oficiální měnou australský dolar. Levné letenky do Hobartu jsou s odletem z Prahy jsou za akční ceny.

Letenky Praha - Hobart v Tazmánii

Hobart Airport

Zkratka letiště: HBA
Letenky do Austrálie - Hobart v Tazmánii

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Hobartu

Mezinárodní letiště Hobart International Airport leží 17 kilometrů severovýchodně od Hobartu a jeho IATA značení je HBA. Jedná se o hlavní letiště pro osobní přepravu v Tasmánii. Má pouze jednu přistávací asfaltovou dráhu, přičemž se nachází na úzkém poloostrově a často musí být využíváno vodní plochy, coby ranveje. Letiště v Hobartu funguje od roku 1956 a má celkem dva terminály pro pasažéry – v jednom jsou odbavováni ti z domácích destinací, ve druhém ti z mezinárodních cest. Každoročně tudy projde přes 2,1 milionu lidí. Doprava do města je z letiště v Hobartu zajištěna formou autobusů, taxíků a autopůjčoven. Leťte do Austrálie, stačí vám levné letenky do Hobartu z Prahy za výhodné ceny.

Aktuální kurz: 1 AUD = 16.58
Hobart v Tazmánii - místní čas: 18:01
Časové pásmo: Australia/Melbourne (+ 10 hodin)
Časový posun: + 8 hodin

Souřadnice: -42.87936, 147.329407
Vzdálenost z Prahy: 16385 km


Do Hobartu za turistickými cíli

Z církevních památek Hobartu byste určitě měli navštívit kostel svatého Jiří z roku 1838 v novořecké podobě, katedrálu svatého Davida, která byla první katedrálou v Hobartu, a nejstarší synagogu v Austrálii Hobart Synagogue v egyptském stylu. Zajímavý je také parlamentní dům z 19. století, královské divadlo, královské tasmánské botanické zahrady, muzeum starého a nového umění, nejstarší dodnes fungující pivovar Cascade Brewery, tasmánský most, monument Hobart Cenotaph či hora Mount Wellington. Všechno tohle můžete vidět na vlastní oči, když si koupíte levné letenky do Hobartu z Prahy, které jsou za skvělé ceny. 

Levné letenky do Hobartu

Užijte si exotickou dovolenou v Tasmánii, stačí si nyní objednat levné letenky do Hobartu. Letět do Tasmánie můžete kdykoliv, když si včas objednáte levné letenky do Hobartu, které jsou s odletem z Prahy a zamluvit si je lze i online z pohodlí domova. Průměrná doba letu je z Prahy do Hobartu asi 23 hodin. Nepromeškejte tuto příležitost a zabookujte si levné letenky do Hobartu z Prahy ještě dnes.


Počasí Hobart v Tazmánii

sluncepolojasnodeštík

13°C

Východ slunce: 6:41

Západ: 17:40

Čtvrtek

sluncepolojasno

8°C

teplota 9°C 6°C

Pátek

sluncepolojasno

9°C

teplota 12°C 7°C

Sobota

sluncepolojasno

11°C

teplota 13°C 9°C

Neděle

sluncepolojasno

12°C

teplota 13°C 10°C

Letenka Hobart v Tazmánii

Hobart v Tazmánii se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Hobart v Tazmánii - Austrálie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Hobart v Tazmánii.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist