letadlo ico Levné letenky do Tazmánie
Austrálie

Tasmánie je ostrov, ke kterému patří dalších zhruba přes 300 ostrůvků. Tasmánie leží asi 260 kilometrů od pobřeží Austrálie a hlavní ostrov je dvacátým šestým největším na světě. Na ostrovech žije přes půl milionu obyvatel, z toho 217 000 lidí bydlí v hlavním městě Hobartu. Úředním jazykem je v Tasmánii angličtina a měnou je australský dolar – ostrov je autonomní součástí Austrálie. Časový posun je tu o +10 hodin. Podívejte se do Tasmánie a prožijte exotickou dovolenou díky levným letenkám z Prahy.

Letenky Tasmania

Podnebí v Tasmánii

Tasmánie má vcelku chladné klima se čtyřmi ročními obdobími. Léto zde trvá od prosince do února, kdy teplota moře dosahuje maximální teploty 21°C. Ve vnitrozemí je potom chladněji. Podzim je tu mezi březnem a květnem, zima od června do srpna. V tomto období je tu nejvíce chladno a mokro. Zimní teploty se pohybují kolem 12°C. Objednávejte levné letenky do Tasmánie, na letní období.

Aktuální kurz: 1 AUD = 16.66


Do Tasmánie za turistickými cíli

Tasmánie má velký počet národních parků, z nichž některé jsou zapsané i na světovém seznamu dědictví UNESCO. Mezi známé parky patří například Freycinet Nationalpark, Douglas-apsley National park, Mole Creek Karst National park nebo Franklin-gordon wild rivers national park.  Pokochat se přírodou ale můžete i v městském parku Launceston nebo v tasmánském arboretu. Zajímavý je ale také Richmond bridge, dům parlamentu v Hobartu nebo malé městečko Port Arthur, které je jedním z nejvýznamnějších historických míst Tasmánie. Přijeďte do Tasmánie strávit svou dovolenou, s levnými letenkami na to máte.

Za přírodou do Tasmánie

Příroda v Tasmánii je velmi rozmanitá. Nacházejí se tu eukalyptové a vavřínové lesy a mnoho endemických druhů rostlin. Typickým zástupcem tasmánské fauny, je tasmánský čert neboli ďábel medvědovitý. Kromě něj tu můžete vidět i tasmánského tygra, evropskou červenou lišku, určité druhy ptáků a žab. Vydejte se na procházku po Tasmánii – s levnými letenkami je to snadné.

Levné letenky do Tasmánie

Vydejte se do Tasmánie a užijte si dovolenou jako nikdy. Do tohoto tropického ráje se s levnými letenkami z Prahy cestuje skoro zadarmo, tak využijte této příležitosti a poznejte Tasmánii. Levné letenky s odletem z Prahy se dají koupit online klidně hned teď. Průměrná doba letu z Prahy do Tasmánie je 24 hodin.

Letenka Tazmánie

Tasmania a jak se tam dostat lacino? Levnou letenku Praha - Tasmania snadno zabookujete právě zde.
Letenka do Tazmánie vám udělá radost ještě dnes.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist