letadlo ico Levné letenky z Prahy na Helsinki-Vantaa Airport
v Helsinky - Finsko

Helsinki-Vantaa Airport je jedno z největších mezinárodních letišť nacházejících se v severní Evropě. Najdete ho zhruba 17 kilometrů severně od centra Helsinek ve městě Vantaa. První letenky si sem pasažéři mohli zakoupit v roce 1952, kdy bylo Vantaa Airport otevřeno. Jeho IATA značení je HEL a jistě ho také najdete napsané na své letence do Helsinek. Na třech příletových a vzletových dráhách z asfaltu tu každoročně přistávají letadla se zhruba 16 miliony pasažérů. Velkou část z nich tvoří zahraniční pasažéři, méně je pak těch z domácích letů. Odbavováni jsou potom ve dvou terminálech, třetí se prozatím jen plánuje. Vy se se svými letenkami pravděpodobně podíváte na terminál číslo 2, kde přistávají letadla z Prahy. Poznejte krásy severských zemí za málo peněz, stačí, abyste si rezervovali levné letenky na letiště Helsinki s odletem z Prahy, dokud jsou za výhodné ceny.

Helsinki-Vantaa Airport - HEL

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do Finska - Helsinky
Zkratka letiště Helsinki-Vantaa Airport v Helsinky - Finland je: HEL

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> HEL
Jednosměrná letenka

HEL -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do Helsinek z letiště Vantaa Airport

Nejsnadněji se do Helsinek z letiště Vantaa dostanete příměstskými vlaky, které jezdí zhruba každých 10 minut. Střídají se tu dvě linky a to I a P, které vás sice obě odvezou na hlavní nádraží v Helsinkách, ale každá jede jinou cestou. Lístek na vlak vás vyjde zhruba 5 euro (2016). Z autobusových linek můžete pro přepravu do Helsinek využít autobus číslo 615, snadno tu ale najdete spoje i do okolních měst. Pokud se vám ale nechce čekat na spoj, tak si odchyťte taxíka, který najdete stát před terminálem, nebo využijte služeb autopůjčoven a vyrazte na vlastní pěst. Na cestě do Helsinek teď ušetříte, tak neváhejte a rezervujte si levné letenky na Helsinki-Vantaa airport z Prahy ještě dnes, dokud nějaké jsou.

Aktuální kurz: 1 EUR = 26.02
Helsinky - místní čas: 0:28
Časové pásmo: Europe/Helsinki (+ 3 hodin)
Časový posun: + 1 hodin

Souřadnice: 60.31722, 24.96333


Levné letenky na letiště Helsinki-Vantaa Airport

Leťte za poznáním do Helsinek a užijte si dovolenou ve Finsku nyní za málo peněz. Stačí, abyste si rezervovali levné letenky na mezinárodní letiště Helsinki-Vantaa Airport, které jsou navíc s odletem přímo z Prahy. Snadno si je můžete objednat z pohodlí svého domova, levné letenky na letiště Vantaa v Helsinkách jsou vám totiž k dispozici online. Průměrná doba letu je z Prahy na letiště v Helsinkách zhruba 2 hodiny. Užijte si dovolenou ve Skandinávii a poznejte hlavní město Finska s levnými letenkami na letiště Vantaa Airport.


Počasí Helsinky

zataženo

5°C

Východ slunce: 6:08

Západ: 20:32

Středa

sluncepolojasno

7°C

teplota 8°C 4°C

Čtvrtek

slunce

7°C

teplota 9°C 4°C

Pátek

sluncepolojasno

8°C

teplota 10°C 5°C

Sobota

slunce

6°C

teplota 8°C 4°C

Levná letenka z Prahy na Helsinki-Vantaa Airport
Helsinky - Finsko

Letiště Helsinki-Vantaa Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Helsinky - Finsko, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště Helsinki-Vantaa Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist