letadlo ico Letenky do Gruzie
Georgia


Krakov z Prahy za 387 Kč otevírá dveře dalším akcím
Krakov z Prahy za 387 Kč otevírá dveře dalším akcím

12. 1.  |Polský Krakov hostí velké letiště s velkou nízkonákladovou základnou. Především do Norska, Finska a dalších severských zemí, se odsud dostanete výrazně levněji než z Prahy nebo Vídně. Zajímavé ... Podrobnosti


Další akční letenkyStát Gruzie neboli Georgie se nachází na jihozápadě Asie, na pobřeží Černého moře. V Gruzii žije kolem 4,5 milionu obyvatel, z toho přes jeden milion jich obývá hlavní město Tbilisi. Úředním jazykem Gruzie je abcházština a gruzínština. Používanou měnou je tu gruzínské lari, které se dá pořídit za necelých 11 korun. Výhodný je nejen kurz měny, ale také levné letenky do Gruzie.

Měna Gruzie: Gruzínské lari
Kurz se nepodařilo dohledat.


Letiště Gruzie

Podnebí v Gruzii

Teplotní podmínky jsou v Gruzii dány jejím složitým terénem. V nížinách je tepleji a často tu prší, je tu subtropické pásmo. Východní část země je naopak sušší, protože tu méně prší. Pokud chcete zažít teplou dovolenou, zarezervujte si levné letenky na červenec, kdy se tu průměrné teploty pohybují kolem 24 °C.

Zajímavosti Gruzie

Gruzie se dá nazývat též Georgie – pravděpodobně se jedná o odkaz na patrona této země, kterým je svatý Jiří.

Za přírodou a zvířaty s letenkami do Gruzie

Gruzie je z velké části porostlá hustými lesy, které především na západě vytváří kontrast s horami. V přírodě zde žije mnoho divokým zvířat, jako jsou vlci, medvědi hnědí, kozorožci, orli skalní nebo třeba kočky divoké. Takto nezkrocenou přírodu můžete vidět na vlastní oči, protože levné letenky do Gruzie jsou stále ještě volné.

Do Gruzie za turistickými cíli

Přes Gruzii vedla kdysi Hedvábná stezka, přičemž mnoho domů podél této cesty se dodnes zachovalo v hlavním městě Tbilisi. S levnými letenkami z Prahy je snadná i prohlídka přístavního města Batumi nebo chrámu Bagrati, který se nachází nedaleko Kutaisi. Letenky lze sehnat přímo do těchto měst. Pozornosti by neměla uniknout ani pevnost Narikala, skalní komplex Vardzia nebo kostel Svaté trojice Gergeti.

Levné letenky do Gruzie

Návštěva Gruzie je s levnými letenkami z Prahy přístupná pro všechny. Levné letenky se dají snadno zabookovat přes internet, kdykoliv jen chcete. Doba letu je různá, podle cílové destinace letenky, ale nejčastěji se pohybuje kolem 5-ti hodin. Dnes se za akční ceny dají koupit letenky například do Tbilisi, Batumi, Sukhumi nebo Kutaisi. Nezapomeňte si před dovolenou rezervovat svou levnou letenku do Gruzie.

Gruzie

Gruzie je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Gruzie čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace