letadlo ico Levné letenky do Kutaisi

Kutaisi je město ležící na řece Rioni v Gruzii. Je to správní středisko regionu Imeretie a zároveň druhé největší město po hlavním městě Tbilisi. V Kutaisi žije přibližně 200 000 obyvatel. Úředním jazykem je tu stejně jako ve zbytku státu gruzínština a abchazština. Měnou je gruzínské lari. A právě nyní se do této destinace dají pořídit velmi levné letenky s odletem z Prahy.

Letenky Praha - Kutaisi

Kopitnari Airport (Kutaisi Airport)

Zkratka letiště: KUT
Letenky do Gruzie - Kutaisi

Najdi nejlevnější letenku
Poslední akční letenky do Kutaisi


Nejlevnější letenky od 467 Kč do 6000 Kč po Evropě a okolí
Nejlevnější letenky od 467 Kč do 6000 Kč po Evropě a okolí

8. 10.  |Připravili jsme Vám seznam měst v Evropě a blízkém okolí, kam se můžete podívat z Prahy za akční ceny. Místa: Ammán, Amsterdam, Atény, Barcelona, Bari, Basilej, Belfast, Benátky, Milán, Billund, Boloňa, Bordeaux, Bournemouth, ... Podrobnosti


Další akční letenkyLetiště v Kutaisi

Mezinárodní letiště Kutaisi Airport nesoucí označení KUT leží 14 kilometrů západně od města Kutaisi. Jedná se o jedno ze tří mezinárodních letišť, které v Gruzii fungují, a je známé také jako Mezinárodní letiště Davida Stavitele. Na jednu přistávací dráhu tu dosedávají i letadla z Čech, odkud lze letět levně s letenkami za akční ceny. Ročně je na jednom terminálu na Kutaisi Airport obslouženo na 218 000 cestujících. S městem je letiště spojeno autobusovými linkami. Další možností je taxík nebo vypůjčené auto.

Kutaisi
Aktuální kurz: 1 GEL = 6.62
Kutaisi - místní čas: 18:38
Časové pásmo: Asia/Tbilisi (+ 4 hodin)
Časový posun: + 3 hodin

Souřadnice: 41.69278, 44.80154
Vzdálenost z Prahy: 2508 km


Do Kutaisi za turistickými cíli

Dominantním symbolem města Kutaisi je katedrála Bagrati, kterou tu nechal postavit král Bagrat III. na počátku 11. století. Katedrála je společně s nedaleko ležícím klášterem Gelati zapsána na seznamu světového dědictví UNESCO. Další zajímavou stavbou je kostel Motsameta. U města Kutaisi leží také jeskyně Sataplia, kde lze vidět stopy dinosaurů, palác Geguti, který byl sídlem gruzínských monarchů, a Pantheon, kde je pohřbeno mnoho významných místních občanů. Přijeďte se na tyto památky podívat s levnými letenkami.

Levné letenky do města Kutaisi

Oblíbená Gruzie je teď dostupná naprosto pro každého a to díky levným letenkám, které se dají zakoupit do Kutaisi. Doba letu do města Kutaisi z Prahy, odkud lze letět s letenkami za akční ceny, je dlouhá asi 9 hodin. Neváhejte a poznejte gruzínské město Kutaisi z první ruky a rezervujte si levné letenky z Prahy ještě dnes.


Počasí Kutaisi

zataženodeštík

8°C

Východ slunce: 8:13

Západ: 17:40

Pátek

slunce

9°C

teplota 13°C 7°C

Sobota

sluncepolojasno

11°C

teplota 15°C 9°C

Neděle

slunce

12°C

teplota 16°C 9°C

Pondělí

slunce

13°C

teplota 17°C 10°C

Úterý

slunce

14°C

teplota 15°C 13°C

Letenka Kutaisi

Kutaisi se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Kutaisi - Gruzie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Kutaisi.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist