letadlo ico Levné letenky do Kutaisi

Kutaisi je město ležící na řece Rioni v Gruzii. Je to správní středisko regionu Imeretie a zároveň druhé největší město po hlavním městě Tbilisi. V Kutaisi žije přibližně 200 000 obyvatel. Úředním jazykem je tu stejně jako ve zbytku státu gruzínština a abchazština. Měnou je gruzínské lari. A právě nyní se do této destinace dají pořídit velmi levné letenky s odletem z Prahy.

Letenky Praha - Kutaisi

Kopitnari Airport (Kutaisi Airport)

Zkratka letiště: KUT
Letenky do Gruzie - Kutaisi

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Kutaisi

Mezinárodní letiště Kutaisi Airport nesoucí označení KUT leží 14 kilometrů západně od města Kutaisi. Jedná se o jedno ze tří mezinárodních letišť, které v Gruzii fungují, a je známé také jako Mezinárodní letiště Davida Stavitele. Na jednu přistávací dráhu tu dosedávají i letadla z Čech, odkud lze letět levně s letenkami za akční ceny. Ročně je na jednom terminálu na Kutaisi Airport obslouženo na 218 000 cestujících. S městem je letiště spojeno autobusovými linkami. Další možností je taxík nebo vypůjčené auto.

Kutaisi
Aktuální kurz: 1 GEL = 7.1
Kutaisi - místní čas: 12:34
Časové pásmo: Asia/Tbilisi (+ 4 hodin)
Časový posun: + 2 hodin

Souřadnice: 41.69278, 44.80154
Vzdálenost z Prahy: 2508 km


Do Kutaisi za turistickými cíli

Dominantním symbolem města Kutaisi je katedrála Bagrati, kterou tu nechal postavit král Bagrat III. na počátku 11. století. Katedrála je společně s nedaleko ležícím klášterem Gelati zapsána na seznamu světového dědictví UNESCO. Další zajímavou stavbou je kostel Motsameta. U města Kutaisi leží také jeskyně Sataplia, kde lze vidět stopy dinosaurů, palác Geguti, který byl sídlem gruzínských monarchů, a Pantheon, kde je pohřbeno mnoho významných místních občanů. Přijeďte se na tyto památky podívat s levnými letenkami.

Levné letenky do města Kutaisi

Oblíbená Gruzie je teď dostupná naprosto pro každého a to díky levným letenkám, které se dají zakoupit do Kutaisi. Doba letu do města Kutaisi z Prahy, odkud lze letět s letenkami za akční ceny, je dlouhá asi 9 hodin. Neváhejte a poznejte gruzínské město Kutaisi z první ruky a rezervujte si levné letenky z Prahy ještě dnes.


Počasí Kutaisi

slunce

24°C

Východ slunce: 6:57

Západ: 19:05

Čtvrtek

slunce

24°C

teplota 31°C 19°C

Pátek

zataženodeštík

24°C

teplota 31°C 19°C

Sobota

slunce

26°C

teplota 35°C 20°C

Neděle

slunce

29°C

teplota 37°C 23°C

Letenka Kutaisi

Kutaisi se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Kutaisi - Gruzie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Kutaisi.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist