letadlo ico Levné letenky do Batumi

Batumi je velké přístavní město, nacházející se v Gruzii na pobřeží Černého moře asi 20 kilometrů od tureckých hranic. Jedná se o hlavní město Adžarské autonomní republiky na jihozápadě Gruzie. Ve městě žije 154 000 obyvatel. Úředním jazykem je tu gruzínština a abchazština, měnou je potom gruzínské lari – stejně jako ve zbytku státu. Pořídit si letenky do Batumi, vás nyní vyjde opravdu levně.

Letenky Praha - Batumi

Batumi Airport (Chorokh Airport)

Zkratka letiště: BUS
Letenky do Gruzie - Batumi

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Batumi

Mezinárodní letiště Batumi International Airport se nachází 2 kilometry jižně od města Batumi. Pro svou blízkost k tureckým hranicím je letiště využíváno i pro severozápadní Turecko. Jedná se o jedno ze tří mezinárodních letišť na území Gruzie. Batumi International Airport má jednu přistávací dráhu a jeden terminál, kde je každý rok odbaveno asi 214 000 cestujících. Dají se sem zakoupit i levné letenky z Prahy.  Doprava do města je zajištěna zdejšími dopravci a taxíky.

Aktuální kurz: 1 GEL = 6.17
Batumi - místní čas: 19:09
Časové pásmo: Asia/Tbilisi (+ 4 hodin)
Časový posun: + 2 hodin

Souřadnice: 41.64159, 41.635929
Vzdálenost z Prahy: 2290 km


Do Batumi za turistickými cíli

Mezi největší turistické atrakce v Batumi patří například batumská Akropole, ortodoxní kostel Matky Boží, který byl postaven již v roce 1900, místní akvárium a delfinárium, batumská botanická zahrada, batumská univerzitní fontána, divadelní náměstí nebo státní muzeum Adžara. Oblíbené je Batumi také pro své krásné pláže, kde si i vy, díky levným letenkám z Prahy, můžete užít příjemnou dovolenou.

Levné letenky do Batumi

Do gruzínského města Batumi se právě teď dají pořídit letenky skoro za babku. Do destinace Batumi si levné letenky s odletem z Prahy můžete rezervovat online – snadno a rychle. Průměrná doba letu s letenkami za akční ceny z Prahy do Batumi je necelých 6 hodin. Neváhejte a zabookujte si své letenky do Batumi ještě dnes, protože rychle mizí.


Počasí Batumi

slunce

17°C

Východ slunce: 6:02

Západ: 20:17

Sobota

sluncepolojasno

22°C

teplota 25°C 19°C

Neděle

zataženoMrholení

13°C

teplota 15°C 10°C

Pondělí

sluncedeštík

13°C

teplota 16°C 10°C

Úterý

zataženo

14°C

teplota 17°C 12°C

Středa

slunce

17°C

teplota 19°C 16°C

Letenka Batumi

Batumi se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Batumi - Gruzie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Batumi.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist