letadlo ico Levné letenky z Prahy na Gold Coast Airport
v Coolangatta - Austrálie

Gold Coast Airport je mezinárodní letiště, které se nachází na přibližně 100 kilometrů jižně od Brisbane a 25 kilometrů jižně od Surfers Paradise. Jedná se o šesté nejzaměstnanější letiště v Austrálii, které každý rok přepraví 5,8 milionu pasažérů, což je druhé v pořadí pro osobní přepravu. Tento vzdušný přístav má celkem dvě příletové a vzletové dráhy z asfaltu a jeden velký terminál, který slouží jak domácím, tak zahraničním letům. První z nich se tu uskutečnily už v roce 1999, kdy se letiště ještě jmenovalo Coolangatta Airport. Když se poletíte dnes, na své letence kromě názvu Gold Coast Airport najdete také IATA značení OOL. Dopřejte si tu pravou dovolenou do Austrálie a vykoupejte se v oceánu za nízké ceny, musíte si jen rezervovat včas levné letenky na mezinárodní letiště Gold Coast Airport, které jsou vám k dispozici s odletem přímo z Prahy.

Gold Coast Airport - OOL

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do Austrálie - Coolangatta
Zkratka letiště Gold Coast Airport v Coolangatta - Australia je: OOL

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> OOL
Jednosměrná letenka

OOL -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do Gold Coast z letiště

Na letiště Gold Coast Airport jezdí pravidelné autobusové spoje, jako je například linka číslo 777 a 760. Obě vás odvezou do okolních měst, kde můžete přestoupit na jiný spoj nebo na železniční stanici. Další možností jsou určitě taxíky, které postávají před terminálem, ale které vás vyjdou dráž. Nebo se můžete také přepravit vlastními silami, když si na letišti pronajmete auto. Nepromarněte svou příležitost a určitě si zabookujte levné letenky na Gold Coast Airport z Prahy ještě dnes.

Aktuální kurz: 1 AUD = 16.58
Coolangatta - místní čas: 2:37
Časové pásmo: Australia/Brisbane (+ 10 hodin)
Časový posun: + 8 hodin

Souřadnice: -28.16444, 153.50472


Levné letenky na letiště Gold Coast Airport v Austrálii

Zaleťte si do Austrálie za bělostnými písečnými plážemi a teplým oceánem za nízké ceny. Stačí si pro to rezervovat levné letenky na Gold Coast Airport, které jsou vám nyní k dispozici s odletem přímo z Prahy. Neváhejte a zabookujte si levné letenky na Gold Coast letiště z Prahy ještě dnes, dokud nějaké jsou. Lze si je rezervovat snadno a rychle online, aniž byste pro ně někam museli, a potom si užít přibližně 30 hodin letu v pohodlném letadle. Tak si je rezervujte ještě dnes.


Počasí Coolangatta

slunce

18°C

Východ slunce: 6:02

Západ: 17:28

Čtvrtek

slunce

20°C

teplota 22°C 18°C

Pátek

zataženo

20°C

teplota 23°C 18°C

Sobota

sluncepolojasnodeštík

17°C

teplota 20°C 15°C

Neděle

slunce

16°C

teplota 18°C 14°C

Pondělí

slunce

17°C

teplota 18°C 16°C

Levná letenka z Prahy na Gold Coast Airport
Coolangatta - Austrálie

Letiště Gold Coast Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Coolangatta - Austrálie, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště Gold Coast Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist