letadlo ico Levné letenky do Fort Myers

Letiště Southwest Florida International Airport (RSW) se nachází asi 25 km jihozápadně od centra města Fort Myers. Je to druhé nejrušnější letiště ve státě Florida po Miami International Airport a poskytuje mezinárodní i domácí lety do celkem 21 destinací po celém světě. Sehnat letenky do Fort Myers nebude problém.

Letenky Praha - Fort Myers

Page Field

Zkratka letiště: FMY
Letenky do USA - Fort Myers

Najdi nejlevnější letenku

Southwest Florida International Airport

Zkratka letiště: RSW
Letenky do USA - Fort Myers

Najdi nejlevnější letenku

Turistické zajímavosti

Mezi hlavní turistické atrakce Fort Myers patří Edison and Ford Winter Estates - historická rezidence Thomasa Edisone a Henryho Forda - kde si můžete prohlídnout unikátní zahradu s tropickými rostlinami a fontánami; Sanibel Island - ostrov s překrásnými plážemi; Captiva Island - ostrov s pralesy; Calusa Nature Center and Planetarium - planetárium s interaktivními expozicemi; Imaginarium Science Center - interaktivní muzeum; Manatee Park - park se zvířaty; Lee County Manatee Park; Ostrov Lovers Key State Park; Zoo na ostrově Cape Coral; Art of the Olympians Museum & Gallery - muzeum sportovních trofejí; Edison & Ford Winter Estates Museum - muzeum historie techniky; Southwest Florida Military Museum & Library - muzeum vojenství; Barbara B Mann Performing Arts Hall - divadelní sál; JetBlue Park at Fenway South - baseballový stadión a další...

Fort Myers
Aktuální kurz: 1 USD = 23.43
Fort Myers - místní čas: 8:59
Časové pásmo: America/New_York (-5 hodin)
Časový posun: -6 hodin

Souřadnice: 26.66729, -81.880089
Vzdálenost z Prahy: 8191 km


Fort Myers v USA

Fort Myers je město na jihu Floridy, které je obklopeno bohatou přírodou. Město je domovem několika historických budov, jako je Edison and Ford Winter Estates, kde můžete obdivovat architekturu a unikátní zahradu. Dalšími turistickými atrakcemi jsou Sanibel Island, Captiva Island a Calusa Nature Center and Planetarium. 


Počasí Fort Myers

zataženodeštík

25°C

Východ slunce: 6:50

Západ: 18:28

Sobota

zataženo

24°C

teplota 28°C 20°C

Neděle

sluncepolojasno

24°C

teplota 29°C 19°C

Pondělí

zataženo

25°C

teplota 30°C 20°C

Úterý

zataženo

25°C

teplota 28°C 20°C

Středa

zataženo

22°C

teplota 23°C 21°C

Letenka Fort Myers

Fort Myers se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Fort Myers - USA Amerika i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Fort Myers.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace