letadlo ico Levné letenky z Prahy na Southwest Florida International Airport
v Fort Myers - USA Amerika

Southwest Florida International Airport je mezinárodní letiště u města Fort Myers, od kterého se nachází přibližně 15 kilometrů jihovýchodním směrem. Slouží ale celé oblasti na jihozápadě Floridy a jedná se o druhé nejzaměstnanější letiště s jedinou dráhou v USA. První cestující se sem se svými letenkami mohli podívat už v roce 1983 a jistě i ty na sobě měly IATA značení letiště RSW. Původně se Southwest Florida International Airport jmenovalo Lee County Port Authority, než bylo v roce 1993 přejmenováno. Každoročně je tu odbaveno přes 8,3 milionu cestujících a to v jednom velkém terminálu, který je rozdělen na odbavovací haly B, C a D. Nepromarněte svou příležitost a zabookujte si své levné letenky na letiště Southwest Florida s odletem z Prahy, dokud jsou za výhodné ceny.

Southwest Florida International Airport - RSW

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do USA - Fort Myers
Zkratka letiště Southwest Florida International Airport v Fort Myers - USA je: RSW

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> RSW
Jednosměrná letenka

RSW -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do Fort Myers z letiště Southwest Florida

Nejsnadněji a zároveň nejlevněji se do města z letiště Southwest Florida International Airport dostanete autobusovou linkou číslo 50, která staví přímo před terminálem. Pokud se vám ale nechce čekat na spoj, můžete si odchytit taxíka a vyrazit okamžitě a v pohodlí, kamkoliv jen chcete. K dispozici jsou vám rovněž autopůjčovny, kde si lze pronajmout auto a jet za vlastními cíli. Užijte si dovolenou na Floridě a kupte si levné letenky na mezinárodní letiště Southwest Florida International Airport s odletem z Prahy za akční ceny.

Aktuální kurz: 1 USD = 23.66
Fort Myers - místní čas: 1:24
Časové pásmo: America/New_York (-4 hodin)
Časový posun: -6 hodin

Souřadnice: 26.53731, -81.75997


Levné letenky na Southwest Florida International Airport

Dovolená u moře na Floridě už nemusí být jenom snem, když totiž využijete této příležitosti a koupíte si levné letenky na mezinárodní letiště Southwest Florida International Airport, vyjde vás taková cesta lacino. Levné letenky na letiště Southwest Florida jsou s odletem z Prahy a zabookovat si je můžete snadno a rychle online z pohodlí svého domova, aniž byste pro ně někam museli. Průměrná doba letu je z Prahy na Southwest Florida International Airport zhruba 12 hodin. Tak si je rezervujte ještě dnes.


Počasí Fort Myers

sluncepolojasno

27°C

Východ slunce: 6:59

Západ: 19:53

Sobota

slunce

28°C

teplota 33°C 22°C

Neděle

sluncepolojasno

28°C

teplota 32°C 23°C

Pondělí

slunce

27°C

teplota 31°C 23°C

Úterý

sluncepolojasno

26°C

teplota 32°C 18°C

Levná letenka z Prahy na Southwest Florida International Airport
Fort Myers - USA Amerika

Letiště Southwest Florida International Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Fort Myers - USA Amerika, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště Southwest Florida International Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace