letadlo ico Levné letenky do Dnipropetrovsk

Dněpropetrovsk je třetí největší ukrajinské město, které se nachází na soutoku řek Dněpr a Samara a to na jihu centrální části Ukrajiny. Leží necelých 400 kilometrů jihovýchodně od hlavního města Kyjeva a je správním střediskem pro Dněpropetrovskou oblast. Původně se Dněpropetrovsk jmenoval Jekatěrinoslav. V centru města žije necelý 1 milion obyvatel, s metropolitní oblastí je domovem pro 1,4 milionu lidí. Úředním jazykem je v Dněpropetrovsku ukrajinština a měnou ukrajinská hřivna. Kupte si levné letenky do Dněpropetrovsku z Prahy a nebudete litovat.

Letenky Praha - Dnipropetrovsk

Dnipropetrovsk International Airport

Zkratka letiště: DNK
Letenky do na Ukrajinu - Dnipropetrovsk

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Dněpropetrovsku

Dnipropetrovsk International Airport je mezinárodní letiště, které má IATA značení DNK a nachází se 15 kilometrů jihovýchodně od centra města. Má jednu příletovou a vzletovou dráhu z betonu a také jeden terminál, který každý rok projde přes 346 000 spokojených pasažérů. Jsou tu odbavováni cestující z domácích i zahraničních destinací, takže když si koupíte levné letenky do Dněpropetrovsku z Prahy, budete jedním z nich. Do centra města se z letiště v Dněpropetrovsku dostanete snadno a to autobusovou linkou číslo 60 a 109 nebo taxíkem či si lze půjčit auto.

Aktuální kurz: 100 UAH = 77.41
Dnipropetrovsk - místní čas: 13:57
Časové pásmo: Europe/Kiev (+ 2 hodin)
Časový posun: + 1 hodin

Souřadnice: 48.450001, 34.98333
Vzdálenost z Prahy: 1498 km


Do Dněpropetrovsku za turistickými cíli

Z nejkrásnějších budov a staveb v Dněpropetrovsku byste určitě měli vidět velkou městskou radnici, dále budovu regionální administrativy a centrální poštovní úřad. Zajímavá je také budova historického muzea, které byste měli navštívit. Symbolem města je ale katedrála Spasitele Proměnění, která má jednu věž a také kupoli. Bohužel ale bude během léta 2016 stržena z náboženských důvodů. Kromě toho si tu můžete užít ještě most Merefa-Kherson. Zarezervujte si levné letenky do Dněpropetrovsku z Prahy ještě dnes, dokud nějaké jsou a užijte si dovolenou na Ukrajině.

Levné letenky do Dněpropetrovsku

Zaleťte se podívat na památky a kulturu Ukrajiny, teď vás taková dovolená vyjde na málo peněz. Zabookujte si levné letenky do Dněpropetrovsku, které jsou s odletem z Prahy, a užijte si přibližně 4,5 hodiny dlouhý let do této destinace. Levné letenky do Dněpropetrovsku z Prahy jsou k dostání za výhodné ceny. Rezervovat levné letenky do Dněpropetrovsku z Prahy je jednoduché a lze to udělat online z pohodlí vašeho domova.


Letenka Dnipropetrovsk

Dnipropetrovsk se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Dnipropetrovsk - Ukrajina i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Dnipropetrovsk.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist