letadlo ico Levné letenky do Kapského Města

Kapské město je město ležící v provincii Západní Kapsko v Jihoafrické republice (JAR) na jihu Afriky. Je to nejjižněji položené město Afriky a vedle měst Bloemfontein a Pretorie je to legislativní hlavní město Jihoafrické republiky, jelikož zde sídlí zákonodárná moc. Někdy je označováno jako „mateřské město“ a je domovem pro přibližně 433 000 obyvatel, což z něho dělá druhé nejlidnatější město v Jihoafrické republice a desáté na africkém kontinentu. Dalším velmi známým městem je Johanesburg. Úředními jazyky jsou zde angličtina, afrikánština, ndebele, čvanština, zulština a další. Měnou je jihoafrický rand. Levné letenky do Kapského města z Prahy, ležícího na pobřeží Table Bay, seženete nyní za akční ceny.

Letenky Praha - Cape Town

Cape Town International Airport

Zkratka letiště: CPT
Letenky do Jihoafrické Republiky (JAR) - Cape Town

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Kapském Městě

Mezinárodní letiště Cape Town International Airport má IATA značení CPT a leží cca 20 kilometrů východně od centra Kapského města. Jedná se o druhé nejvytíženější letiště v Jihoafrické republice a třetí nejzaměstnanější v Africe. Letiště v Kapském městě bylo otevřeno v roce 1954. Má dvě příletové a vzletové dráhy z asfaltu a jednu budovu terminálu s několika úrovněmi. Ve vyšších patrech se nacházejí odlety a v nižších patrech přílety. Zároveň se dělí na severní mezinárodní terminál a jižní vnitrostátní terminál. Každý rok je na letišti v Kapském městě v JAR obslouženo přes 8,6 milionu spokojených cestujících. Staňte se jedním z nich i vy a kupte si levné letenky do Kapského města s odletem z Prahy, dokud jsou za výhodné ceny. Doprava do centra Kapského města je zajištěna městskými autobusy, které odjíždějí každých 20 minut od 4 od rána do 10 do večera, taxíky a vlastními auty.

Cape Town
Aktuální kurz: 1 ZAR = 1.43
Cape Town - místní čas: 18:25
Časové pásmo: Africa/Johannesburg (+ 2 hodin)
Časový posun: + 1 hodin

Souřadnice: -33.925838, 18.42322
Vzdálenost z Prahy: 9350 km


Do Kapského Města za turistickými cíli

Nejdůležitějším cílem v Kapském městě je nedaleká Stolová hora, na jejíž plochý vrchol se můžete dostat pěšky nebo lanovkou. Kolem ní se rozprostírá národní park Table Mountain National Park, v němž můžete obdivovat přírodu jižní Afriky. V centru města se pak můžete pokochat pohledem na městskou radnici, postavenou v roce 1905, botanickou zahradu Kirstenbosch, národní galerii, barokní pevnost Castle of Good Hope nebo akvárium Two Oceans. Zajímavý je také ostrůvek Robben Island, který je zapsaný na seznamu světového dědictví UNESCO a dříve sloužil jako pracovní tábor. V Kapském městě se můžete vydat na mnoho pláží, které jsou různého charakteru a různého prostředí, a užít si tu vodních radovánek, jako je potápění, plavání nebo surfování. Kupte si levné letenky do Kapského města z Prahy, které jsou nyní za výhodné ceny, a podívejte se do JAR Jihoafrické republiky.

Levné letenky do Kapského Města

Užijte si dovolenou v jednom z hlavních měst Jihoafrické republiky a ušetřete za letenky. Nyní se totiž prodávají velmi levné letenky do Kapského města s odletem z Prahy a zabookovat si je můžete online z pohodlí svého domova. Průměrná doba letu je z Prahy do Kapského města 14 hodin. Akční letenky do Kapského města jsou velmi žádané zboží, proto si je objednávejte co nejdříve, dokud nějaké jsou.


Počasí Cape Town

slunce

22°C

Východ slunce: 6:37

Západ: 19:18

Sobota

slunce

22°C

teplota 24°C 20°C

Neděle

zataženodeštík

20°C

teplota 21°C 18°C

Pondělí

zataženo

20°C

teplota 22°C 18°C

Úterý

zataženodeštík

20°C

teplota 22°C 19°C

Středa

sluncepolojasno

21°C

teplota 22°C 19°C

Letenka Cape Town

Cape Town se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Cape Town - Jihoafrická Republika (JAR) i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Kapského Města.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist