letadlo ico Levné letenky do Bloemfontein

Bloemfontein je město nacházející se v centrální části Jihoafrické republiky v provincii Svobodný stát na jihu kontinentu. Jedná se o jedno z hlavních měst Jihoafrické republiky, kromě něho je to ještě Kapské město a Pretoria. Velmi důležitým městem je i Johanesburg. V Bloemfonteinu, jehož název v překladu znamená „fontána květin“, sídlí justice. Město je domovem pro přibližně 250 000 obyvatel, kteří mluví anglicky, afrikánsky, zulsky, čvanštinou, vendštinou a dalšími úředními jazyky. Měnou je jihoafrický rand. Kupte si levné letenky do Bloemfonteinu z Prahy a dopřejte si luxusní dovolenou v Africe.

Letenky Praha - Bloemfontein

Bloemfontein Airport

Zkratka letiště: BFN
Letenky do Jihoafrické Republiky (JAR) - Bloemfontein

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Bloemfonteinu

Mezinárodní letiště Bloemfontein Airport slouží především městu Bloemfontein, od kterého leží asi 10 kilometrů severovýchodně. V roce 2012 bylo přejmenováno na Bram Fischer International Airport, ale tento název se ještě neuchytil. V roce 2010 prošlo letiště v Bloemfonteinu modernizací kvůli mistrovství světa ve fotbale, které se tu konalo. Má dvě asfaltové příletové a vzletové dráhy a také jednu budovu terminálu, ve které je každý rok odbaveno přes 400 000 spokojených pasažérů. Buďte jedním z nich i vy, stačí si koupit levné letenky do Bloemfonteinu z Prahy ještě dnes. Do centra města se z letiště v Bloemfonteinu dostanete snadno a rychle místní dopravou.

Aktuální kurz: 1 ZAR = 1.5
Bloemfontein - místní čas: 18:43
Časové pásmo: Africa/Johannesburg (+ 2 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: -29.121059, 26.214001
Vzdálenost z Prahy: 8884 km


Do Bloemfonteinu za turistickými cíli

V Bloemfonteinu se nachází mnoho zajímavých míst, která byste během své dovolené neměli vynechat. Jedná se například o muzea jako je národní muzeum Bloemfonteinu, vojenské muzeum Anglo Boer War nebo muzeum umění Oliewenhuis Art. Kromě toho ve městě stojí krásná budova parlamentu s kupolí a před ní se nachází jezdecká socha Christiaana de Weta, ale krásná je také Grey College. Ve městě si můžete odpočinout i v místní botanické zahradě Free State National Botanical Garden. Když si koupíte levné letenky do Bloemfonteinu z Prahy, nemůžete udělat chybu, tak neváhejte.

Levné letenky do Bloemfonteinu

Leťte se podívat za nízké ceny do hlavního města Jihoafrické republiky Bloemfonteinu. Právě nyní se do této destinace prodávají levné letenky do Bloemfonteinu a to s odletem z Prahy. Průměrná doba letu je z Prahy do Bloemfonteinu asi 14 hodin, které strávíte v pohodlném letadle. Pokud vás tato nabídka zaujala, tak si levné letenky do Bloemfonteinu z Prahy zabookujte hned teď online.


Počasí Bloemfontein

sluncedeštík

15°C

Východ slunce: 6:46

Západ: 17:36

Sobota

slunce

17°C

teplota 22°C 12°C

Neděle

slunce

18°C

teplota 21°C 13°C

Pondělí

slunce

19°C

teplota 23°C 14°C

Úterý

slunce

20°C

teplota 25°C 15°C

Středa

slunce

23°C

teplota 26°C 21°C

Letenka Bloemfontein

Bloemfontein se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Bloemfontein - Jihoafrická Republika (JAR) i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Bloemfontein.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist