letadlo ico Letenky do Jihoafrické Republiky (JAR)
South Africa

Republika Jižní Afrika, Jihoafrická republika či pouze JAR je stát nacházející se na jihu Afriky a je to nejjižnější stát na východní polokouli. Ze západu je jeho pobřeží omýváno Atlantským oceánem a na východě Indickým oceánem. Uvnitř Jihoafrické republiky, která je svou rozlohou dvacátá pátá největší země na světě, se nachází samostatný stát Lesotho. Celková populace státu je necelých 55 milionů obyvatel. JAR má celkem tři hlavní města a to Pretorii, kde sídlí výkonná moc, Kapské město, kde sídlí zákonodárná moc, a Bloemfontein, kde sídlí justice. Mezi mnoho úředních jazyků patří například angličtina, afrikánština, zulština, ndebele, čvanština, vendština a další. Měnou je jihoafrický rand a země leží v časovém pásmu +2 hodiny. Kupte si levné letenky do Jihoafrické republiky a užijte si dovolenou v Africe.

Aktuální kurz: 1 ZAR = 1.49


Letiště Jihoafrická Republika (JAR)

Oblasti

Podnebí v JAR

Klima v Jihoafrické republice je převážné mírného charakteru. Zimy jsou zde chladné s teplotami kolem 5°C a trvají od června do srpna. Léta jsou v rozmezí měsíců prosinec až únor a jejich teploty jsou kolem 25°C. Na pobřeží JAR bývá podnebí obecně teplejší. Každý rok v Jihoafrické republice naprší kolem 1 000 mm srážek. Levné letenky do JAR si kupujte na zdejší léto, tedy naše zimní měsíce.

Do Jihoafrické republiky za turistickými cíli

Pokud vás láká vidět nezkrocenou africkou divočinu v Jihoafrické republice, měli byste zamířit do nejstaršího parku v Africe Krugerova národního parku. Ten byl vyhlášen v roce 1902 a dnes je to jedna z nejhojněji navštěvovaných atrakcí země. V Kapském městě potom najdete jak památky v podobě zdejší radnice a přístavu, tak odpočinek na pláži Clifton, v Pretorii monument Voortrekker, palác justice nebo náměstí Church Square a v Bloemfonteinu zase starý Raadsaal s jezdeckou sochou před budovou nebo repliku Eiffelovy věže. Mnoho vyžití nabízí i největší město Jihoafrické republiky Johannesburg, dále Soweto či Port Elizabeth. Dopřejte si luxusní dovolenou v Africe, rezervovat si levné letenky do Jihoafrické republiky z Prahy za výhodné ceny je snadné.

Do Jihoafrické republiky za přírodou

Příroda Jihoafrické republiky je velmi rozmanitá a rozhodně stojí za to ji navštívit. Z flóry můžete narazit v přírodě aloe, baobaby, akáty, sukulenty, nízké keře či eukalypty. Z fauny jsou pro tuto zemi typičtí lvi, leopardi afričtí, gepardi, nosorožci, pakoně, kudus, impaly, hyeny, hroši či žirafy. Pokud tedy chcete vidět safari na vlastní oči, stačí si koupit levné letenky do Jihoafrické republiky s odletem z Prahy.

Levné letenky do Jihoafrické republiky (JAR)

Leťte se o dovolené podívat do exotické Afriky a poznejte nové kouty světa. Stačí si včas objednat levné letenky do Jihoafrické Republiky a užít si přibližně 14 hodin dlouhý let z Prahy. Levné letenky do Jihoafrické republiky jsou totiž s odletem z Prahy a rezervovat si je lze snadno a rychle online. Pokud vás tato nabídka zaujala, tak neváhejte a objednávejte levné letenky do JAR co nejdříve, dokud nějaké levné jsou.

Jihoafrická Republika (JAR)

Jihoafrická Republika (JAR) je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Jihoafrické Republiky (JAR) čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace