letadlo ico Levné letenky do Bangui

Bangui je hlavní město Středoafrické republiky, přičemž leží na jihu země přímo u hranic s Demokratickou republikou Kongo a asi 100 kilometrů od Republiky Kongo. Bangui se nachází na severním břehu řeky Ubangi a v jeho centru žije přibližně 734 000 obyvatel. Úředním jazykem je tu francouzština a národním sango. Měnou je CFA frank. Kupujte si levné letenky do Bangui z Prahy hned teď.

Letenky Praha - Bangui

Bangui M'Poko International Airport

Zkratka letiště: BGF
Letenky do Středoafrické Republiky - Bangui

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Bangui

Mezinárodní letiště v Bangui se nazývá Bangui M'Poko International Airport a leží 7 kilometrů severozápadně od centra města. Otevřeno bylo v roce 1967 a jeho IATA značení je BGF. Letiště v Bangui má jednu příletovou a vzletovou dráhu z asfaltu a jeden terminál, ve kterém je ročně odbaveno 11 600 domácích i zahraničních pasažérů. Doprava do města je z letiště Bangui zajištěna formou taxíků a půjčoven aut. S levnými letenkami do Bangui z Prahy na cestě ušetříte.

Aktuální kurz: 100 XAF = 3.96
Bangui - místní čas: 14:37
Časové pásmo: Africa/Bangui (+ 1 hodin)
Časový posun: -1 hodin

Souřadnice: 4.36122, 18.55496
Vzdálenost z Prahy: 5099 km


Do Bangui za turistickými cíli

V Bangui je mnoho zajímavých míst, na které se můžete během své návštěvy vydat. Na Starém městě Bangui můžete vidět ještě koloniální uspořádání města s širokými bulváry a centrálním náměstím. Poučné je muzeum Boganda, místní zoo a prezidentský palác, který se dříve nazýval palác Bokassa. Je tu také katedrála Notre Dame, která slouží jako sídlo římskokatolické arcidiecéze Bangui. V banguiském muzeum uvidíte tradiční hudební nástroje, keramiku, lovecké zbraně a další věcí. Nenechte si ujít svou příležitost a kupte si levné letenky do Bangui z Prahy ještě dnes.

Levné letenky do Bangui

Cestování do Afriky nikdy nebylo snadnější. S levnými letenkami můžete letět do hlavního města Středoafrické republiky Bangui kdykoliv chcete. Levné letenky do Bangui jsou s odletem z Prahy a jsou opravdu velmi žádané, takže s jejich rezervací neotálejte. Levné letenky do Bangui si objednávejte online na internetu. Průměrná doba letu je z Prahy do Bangui 6,5 hodiny.


Počasí Bangui

sluncepolojasnoMrholení

28°C

Východ slunce: 5:39

Západ: 17:52

Středa

zataženo

34°C

teplota 37°C 27°C

Čtvrtek

zataženo

35°C

teplota 40°C 28°C

Pátek

sluncepolojasno

36°C

teplota 41°C 31°C

Sobota

zataženodeštík

33°C

teplota 40°C 25°C

Neděle

zataženo

39°C

teplota 40°C 38°C

Letenka Bangui

Bangui se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Bangui - Středoafrická Republika i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Bangui.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist