letadlo ico Letenky do Středoafrické Republiky
Central African Republic

Středoafrická republika je stát nacházející se v centrální části vnitrozemí afrického kontinentu. Zkráceně je stát nazýván zkratkou SAR. V zemi žije přes 4,7 milionu obyvatel, z nichž přibližně 734 000 bydlí v hlavním městě Bangui. Úředním jazykem Středoafrické republiky je francouzština, ale národním jazykem je sango. Kromě nich se tu užívají i domorodé jazyky. Měnou je CFA frank. Časové pásmo Středoafrického republiky je +1 hodina. Levné letenky do Středoafrické republiky z Prahy teď seženete za opravdu skvělé ceny.

Aktuální kurz: 100 XAF = 3.87


Letiště Středoafrická Republika

Podnebí ve Středoafrické republice

Klima Středoafrické republiky je obecně tropické s obdobím dešťů, trvajícím od června do září v severních oblastech země a od května do října v jižní části země. V těchto měsících je vždy ráno mlha a během celého dne prší. Ročně ve Středoafrické republice naprší přibližně 1 800 mm. Teplota se během roku příliš nemění a je stále velmi vysoká. Levné letenky do Středoafrické republiky jsou s odletem z Prahy.

Do Středoafrické republiky za turistickými cíli

Kromě výše zmíněných národních parků najdete ve Středoafrické republice zajímavá místa například v hlavním městě Bangui. Ve starém městě Bangui se zachovala koloniální architektura a centrální náměstí, dále je tu zoo, katedrála Notre Dame či muzeum. Asi 100 kilometrů od Bangui se nachází vodopády Boali, které jsou 50 metrů vysoké a 250 metrů široké. Turisté do Středoafrické republiky míří převážně za přírodou, tak vyrazte také a to s levnými letenkami do Středoafrické republiky z Prahy za výhodné ceny.

Do Středoafrické republiky za přírodou

Ve Středoafrické republice se nachází několik národních parků, ve kterých se můžete setkat s divokými zvířaty, volně žijícími v Africe. Například v národním parku Dzanga-Sangha, který se vyznačuje prostředím deštného lesa, uvidíte lesní slony a gorily nížinné, v národním parku Manovo-Gounda Saint Floris jsou k vidění gepradi, levharti, nosorožci a další. Tento park je navíc zařazen na seznamu UNESCO. S levnými letenkami do Středoafrické republiky z Prahy se na toto safari můžete podívat klidně hned zítra.

Levné letenky do Středoafrické republiky

Poznejte Afriku, nyní se už nemusíte obávat, že byste za cestování dali celé své úspory. Pokud si včas rezervujete levné letenky do Středoafrické republiky online, poletíte z Prahy a za výhodné ceny. Levné letenky do Středoafrické republiky jsou ale hned pryč, takže opravdu neotálejte. Průměrná doba letu je z Prahy do Středoafrické republiky 6,5 hodiny, ale záleží na konkrétní destinaci.

Středoafrická Republika

Středoafrická Republika je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Středoafrické Republiky čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist