letadlo ico Levné letenky do Astrakhan

Astrachaň je ruské město nacházející se na jihu evropské části Ruské federace přibližně 60 kilometrů západně od hranic s Kazachstánem a 70 kilometrů severně od Kaspického moře. Jedná se o správní středisko stejnojmenné oblasti a jeho centrem protéká řeka Volha. Astrachaň je domovem pro přibližně 520 000 obyvatel, kteří tu mluví rusky a platí ruským rublem. Levné letenky do Astrachaně z Prahy vás nyní vyjdou opravdu lacino, tak si je rezervujte ještě dnes, dokud nějaké jsou.

Letenky Praha - Astrakhan

Narimanovo Airport

Zkratka letiště: ASF
Letenky do Ruska - Astrakhan

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Astrachani

Narimanovo Airport je mezinárodní letiště, které slouží městu Astrachaň, od kterého leží asi 10 kilometrů jižním směrem. Toto veřejné letiště má IATA značení ASF. Letiště v Astrachani má dvě přistávací a vzletové dráhy, kde jsou obsluhována letadla z domácích i zahraničních destinací. Každoročně tu projde velký počet spokojených cestujících, kteří jsou odbavováni v jednom terminálu. Jejich cesta do města je z letiště Astrachaň zajištěna autobusy a taxíky. Podívejte se sem i vy, je to jednoduché, stačí si objednat levné letenky do Astrachaně z Prahy a vyrazit.

Aktuální kurz: 100 RUB = 29.61
Astrakhan - místní čas: 10:55
Časové pásmo: Europe/Samara (+ 4 hodin)
Časový posun: + 2 hodin

Souřadnice: 46.349682, 48.04076
Vzdálenost z Prahy: 2503 km


Do Astrachaně za turistickými cíli

V Astrachani se nachází velký počet zajímavých míst, kam byste měli během své návštěvy zavítat. Jedná se například o nové státní divadlo opery a baletu, které bylo vybudováno mezi roky 2007 až 2011. Dále je tu krásná katedrála Nanebevzetí Panny Marie, vystavěná na počátku 18. století, a římskokatolický kostel Panny Marie z konce stejného období. Pozastavit byste se měli i nad krásnou budovou astrachaňské univerzity. Po procházce si odpočiňte na břehu řeky Volhy a načerpejte úžasnou atmosféru tohoto města. Levné letenky do Astrachaně z Prahy jsou vám k dispozici.

Levné letenky do Astrachaně

Leťte se podívat do Ruska na památky a zdejší kulturu, nyní vás taková cesta vyjde lacino. Levné letenky do Astrachaně jsou dostupné s odletem z Prahy a zabookovat si je lze snadno a rychle online. Průměrná doba letu je z Prahy do Astrachaně 6 hodin, které strávíte v pohodlném letadle. Tak nepromeškejte svou příležitost a leťte se podívat do této destinace, stačí si včas objednat levné letenky do Astrachaně z Prahy.


Počasí Astrakhan

sluncepolojasno

32°C

Východ slunce: 4:55

Západ: 20:43

Úterý

slunce

34°C

teplota 40°C 28°C

Středa

sluncepolojasno

32°C

teplota 36°C 26°C

Čtvrtek

slunce

35°C

teplota 40°C 29°C

Pátek

sluncepolojasno

36°C

teplota 42°C 30°C

Letenka Astrakhan

Astrakhan se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Astrakhan - Rusko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Astrakhan.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist