letadlo ico Levné letenky do Annaba

Annaba je alžírské město nacházející se na severovýchodě země na pobřeží Středozemního moře asi 100 kilometrů západně od hranic s Tuniskem. Dříve bylo známé také jako Bône, Bona nebo Hippo. Annaba leží ve stejnojmenné provincii, nedaleko řeky Seybouse. V centru Annaby žije přes 257 000 obyvatel. Úředním jazykem je tu arabština a jako měna tu platí alžírský dinár. Kupte si levné letenky do Annaby ještě dnes.

Letenky Praha - Annaba

Rabah Bitat Airport (Les Salines Airport)

Zkratka letiště: AAE
Letenky do Alžírska - Annaba

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Annabě

Letiště Rabah Bitat Airport, ležící přibližně 9 kilometrů jihovýchodně od centra Annaby, je známé také jako Les Salines Airport nebo El Mellah Airport. Jméno, které nese dnes, je na počest prezidenta Alžírska Rabah Bitata. Značení letiště je AAE. Letiště Rabah Bitat má dvě asfaltové příletové a vzletové dráhy a terminál, kterým každý rok projde přes 466 000 cestujících. Buďte i vy spokojeným pasažérem díky levným letenkám do Annaby z Prahy. Z letiště Rabah Bitat Airport se do centra Annaby dopravíte autobusem, autem nebo taxíkem.

Aktuální kurz: 100 DZD = 15.97
Annaba - místní čas: 16:24
Časové pásmo: Africa/Algiers (+ 1 hodin)
Časový posun: -1 hodin

Souřadnice: 36.900002, 7.76667
Vzdálenost z Prahy: 1560 km


Do Annaby za turistickými cíli

Hlavním turistickým cílem Annaby jsou nedaleké hory okolo města Seraïdi, které jsou vhodné pro turistiku. Dále jsou tu různé parky, pláže a skály, do kterých se můžete projít a podívat se po okolí. Lidé do Annaby jezdí převážně za čistým mořem a koupáním. Na pobřeží si můžete užít nejrůznější vodní atrakce. V centru města najdete například kostel nebo přibližně 5 kilometrů od něho je válečný hřbitov Bone, který je důležitou připomínkou pro britské síly z druhé světové války. Podívejte se do Annaby skoro zadarmo a to díky levným letenkám do Annaby, které se sem prodávají s odletem z Prahy.

Levné letenky do Annaby

Vyrazte na dovolenou na prosluněné pobřeží Alžírska, konkrétně do města Annaba. S levnými letenkami do Annaby vás tato cesta vyjde na opravdu malé peníze a to navíc s odletem z Prahy. Levné letenky do Annaby si můžete rezervovat snadno a rychle na této stránce, zvládne to tedy každý. Průměrná doba letu s levnými letenkami do Annaby z Prahy je 2,5 hodiny.


Letenka Annaba

Annaba se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Annaba - Alžírsko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Annaba.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist