letadlo ico Levné letenky do Aachen

Cáchy jsou známé historické město a lázně, ležící asi 3 kilometry východně od hranic s Belgií a Nizozemím na západě Německa ve spolkové zemi Severní Porýní-Vestfálsko. Město bylo dříve sídlem Karla Velikého a odehrávaly se tu korunovace německých králů. Dnes mají Cáchy přes 243 000 obyvatel, kteří tu mluví německy a platí eurem. Pořiďte si i vy levné letenky do Cách z Prahy, které jsou nyní za výhodné ceny.

Letenky Praha - Aachen

Merzbrück Airport

Zkratka letiště: AAH
Letenky do Německa - Aachen

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Cáchách

Regionální letiště Maastricht Aachen Airport leží asi 9 kilometrů severovýchodně od Maastrichtu a 28 kilometrů severozápadně od Cách ve městě Beek v Nizozemí. Otevřeno bylo v roce 1944 a jeho IATA značení je MST. Letiště Cáchy má jednu příletovou a vzletovou dráhu z asfaltu a jeden terminál, ve kterém je každý rok odbaveno přes 363 000 spokojených cestujících z různých destinací. Letiště je také důležité jako nákladní letiště v Nizozemí. Když si koupíte levné letenky do Cách z Prahy, tak přistanete na tomto letišti a do centra města Cách se dostanete autobusem nebo taxíkem. Samozřejmě si můžete také půjčit auto a vyrazit po vlastní ose.

Aktuální kurz: 1 EUR = 25.42
Aachen - místní čas: 23:13
Časové pásmo: Europe/Berlin (+ 2 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 50.776642, 6.08342
Vzdálenost z Prahy: 595 km


Do Cách za turistickými cíli

Nejvýznamnější památkou v Cáchách je bezesporu zdejší katedrála Panny Marie, která je od roku 1978 zapsaná na seznamu světového dědictví UNESCO. Postavena byla v 9. století, čímž je tato římskokatolická katedrála nejstarší v západním Německu. Za vaši pozornost stojí ale také cášská gotická radnice postavená z roku 1330, městské brány Ponttor a Marschiertor, pozdně středověký dům na Rybím trhu nazvaný Grashaus, který je jednou z nejstarších staveb nenáboženského charakteru v Cáchách, a kostel svatého Michaela postavený jezuity. Krásná je také cášská židovská synagoga, která byla zničena během Křišťálové noci, ale dnes je plně zrekonstruovaná. Kupte si levné letenky do Cách a projděte se po tomto historickém městě.

Levné letenky do Cách

Poznejte zákoutí německého města Cáchy a ušetřete na letenkách. Levné letenky do Cách, které jsou nyní dostupné online, si můžete objednat kdykoliv. Tyto levné letenky do Cách jsou navíc s odletem přímo z Prahy, přičemž cesta trvá přibližně 1,5 hodiny. Užijte si výlet do Cách a neváhejte si levné letenky do Cách z Prahy zarezervovat co nejdříve, protože jsou za akční ceny.


Počasí Aachen

zataženodeštík

13°C

Východ slunce: 5:42

Západ: 21:21

Čtvrtek

zataženodeštík

15°C

teplota 17°C 12°C

Pátek

sluncepolojasnodeštík

14°C

teplota 17°C 11°C

Sobota

zataženoMrholení

10°C

teplota 12°C 8°C

Neděle

zataženodeštík

12°C

teplota 15°C 10°C

Letenka Aachen

Aachen se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Aachen - Německo i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Aachen.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist