letadlo ico Levné letenky do Curychu

Curych je největší město Švýcarska, přičemž leží ve stejnojmenném kantonu na pobřeží Curyšského jezera. V centru Curychu, kudy protéká řeka Limmat, žije přibližně 390 000 obyvatel. Úředním jazykem Curychu je švýcarská němčina, ale lidé tu mluví převážně alemanským dialektem tohoto jazyka. Měnou je tu švýcarský frak. Vyrazte sem za poznáním a kulturou s levnými letenkami do Curychu z Prahy.

Letenky Praha - Curych

Zurich International Airport

Zkratka letiště: ZRH
Letenky do Švýcarska - Curych

Najdi nejlevnější letenku
Poslední akční letenky do Curychu


Curych z Prahy - letenky za 3290 Kč
Curych z Prahy - letenky za 3290 Kč

19. 6.  |Se Swiss Airlines si z Prahy můžete zalétnout do Curych již za 3290 Kč za zpáteční letenku. Let trvá jen hodinu a čtvrt. Termínů je prozatím hodně a lze letět od července 2020 do dubna 2021. Podmínky pro cestování do Švýcarska ... Podrobnosti


Další akční letenkyLetiště v Curychu

Mezinárodní letiště Zürich Airport je známé také jako Kloten Airport a leží 13 kilometrů severně od Curychu. Je to nejrušnější a největší letiště ve Švýcarsku. Letiště bylo otevřeno už v 50. letech a jeho IATA kód je ZRH. Letiště Zürich Airport má celkem tři příletové a vzletové dráhy z betonu, na kterých každý rok dosedají letadla s až 25,5 miliony cestujících. Ty se poté musí nechat odbavit v terminálech značených A, B a E. Z letiště Curych se do Curychu dostanete vlakem, autobusem, tramvají, taxíkem nebo vypůjčeným autem. Kupte si levné letenky do Curychu s odletem z Prahy ještě dnes.

Curych
Aktuální kurz: 1 CHF = 24.46
Curych - místní čas: 11:23
Časové pásmo: Europe/Zurich (+ 2 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 47.37188, 8.54036
Vzdálenost z Prahy: 526 km


Do Curychu za turistickými cíli

V Curychu je mnoho míst, která tu můžete navštívit. Ve starém městě se nacházejí cechovní domy a na návrší Lindenhof je doloženo nejstarší osídlení. Z kostelů je nádherná trojlodní bazilika v románském stylu ze 12. století Grossmünster, či gotická bazilika Fraumünster nebo kostel svatého Petra. Kulturně vyžít se můžete také v některém z curyšských muzeí, jako je dům umění, zemské muzeum Švýcarska, muzeum hodin nebo muzeum designu. Podívejte se do toho krásného města a nechte se uchvátit s levnými letenkami do Curychu s odletem z Prahy.

Levné letenky do Curychu

Láká vás podívat se do Švýcarska, ale obáváte se vysokých cen letenek? Nyní už nemusíte, protože s levnými letenkami do Curychu cestujete super levně. Z Prahy do Curychu poletíte něco málo přes hodinu a to v pohodlném letadle. Levné letenky do Curychu si lze zabookovat online a to rychle a snadno. Udělejte to co nejdříve.


Počasí Curych

slunce

28°C

Východ slunce: 6:13

Západ: 20:49

Neděle

slunce

29°C

teplota 32°C 24°C

Pondělí

sluncepolojasno

29°C

teplota 32°C 25°C

Úterý

sluncepolojasno

30°C

teplota 33°C 25°C

Středa

slunce

30°C

teplota 33°C 26°C

Letenka Curych

Curych se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Curych - Švýcarsko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Curychu.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist