letadlo ico Levné letenky do Yaounde

Yaoundé je hlavní město afrického státu Kamerun a leží na jihozápadě země ve vnitrozemí. Jedná se o nejmokřejší město na světě, během roku tu prší prakticky neustále. Yaoundé je druhé největší město Kamerunu a jeho počet obyvatel je 1,5 milionu lidí. Úředním jazykem je tu angličtina a francouzština a jako měna tu platí CFA frank. Podívejte se do Yaoundé, které leží v Centrální provincii a departmentu Mfoundi, s levnými letenkami z Prahy je to snadné.

Letenky Praha - Yaounde

Yaounde Airport

Zkratka letiště: YAO
Letenky do Kamerunu - Yaounde

Najdi nejlevnější letenku

Yaounde Nsimalen International Airport

Zkratka letiště: NSI
Letenky do Kamerunu - Yaounde

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Yaoundé

Mezinárodní letiště Yaoundé Nsimalen International Airport je někdy nazývané také jako Nsimalen Airport a nachází se 27 kilometrů jižně od Yaoundé u obce Nsimalen. Je to druhé největší a nejrušnější letiště v Kamerunu a jeho značení je NSI. Letiště v Yaoundé má jednu přistávací a vzletovou dráhu a také jeden terminál, kterým každý rok projde asi 200 000 spokojených cestujících. Po přistání se do města z letiště Yaoundé dostanete snadno taxíkem nebo si vypůjčíte auto. Dalším letištěm, na které si můžete zakoupit levné letenky do Yaoundé z Prahy je Yaoundé Airport s IATA značením YAO. To leží 3,5 kilometru jižně od centra města a v jeho blízkosti je vlakové nádraží.

Aktuální kurz: 100 XAF = 3.9
Yaounde - místní čas: 0:50
Časové pásmo: Africa/Douala (+ 1 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 3.86667, 11.51667
Vzdálenost z Prahy: 5147 km


Do Yaoundé za turistickými cíli

V centru Yaoundé najdete valnou většinu vládních budov a dále také centrální trh, kde si můžete koupit místní pokrmy nebo nějaké suvenýry. Nezapomeňte se podívat ani na prezidentský palác, ležící v okrese Etoudi. Kromě toho je v Yaoundé katedrála Notre Dame des Victoires, která je sídlem arcidiecéze Yaoundé, bazilika Marie Reine des Apôtres, monument opětovného sjednocení, palác sportů, národní muzeum umění a národní muzeum Kamerunu, či kongresový palác. Prohlédnout si můžete také zdejší zoo. Levné letenky do Yaoundé z Prahy jsou rychle vyprodané, tak neváhejte a také si je objednejte.

Levné letenky do Yaoundé

Podívejte se do Afriky s levnými letenkami za nízké ceny. Levné letenky do kamerunského hlavního města Yaoundé se teď prodávají s odletem z Prahy a za opravdové akční ceny. Průměrná doba letu je z Prahy do Yaoundé 9,5 hodiny, které strávíte v pohodlném letadle. Levné letenky do Yaoundé si můžete snadno a rychle rezervovat na internetu, určitě s tím ale neotálejte, protože jsou hned pryč.


Počasí Yaounde

sluncepolojasno

30°C

Východ slunce: 6:11

Západ: 18:05

Neděle

sluncepolojasno

30°C

teplota 34°C 24°C

Pondělí

zataženo

30°C

teplota 34°C 25°C

Úterý

zataženodeštík

30°C

teplota 36°C 24°C

Středa

sluncepolojasno

30°C

teplota 34°C 24°C

Letenka Yaounde

Yaounde se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Yaounde - Kamerun i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Yaounde.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist