letadlo ico Letenky do Kamerunu
Cameroon

Kamerun oficiálně Kamerunská republika je stát nacházející se na západě Afriky na pobřeží Guinejského zálivu. Celková populace státu je 22,5 milionu obyvatel. Úředními jazyky jsou tu angličtina a francouzština, ale mluví se tu dalšími asi 200 jazyky. Měnou v Kamerunu je CFA frank. Přes 2,4 milionu lidí žije v hlavním městě Yaoundé, které se nachází v centrální části státu. Časové pásmo Kamerunu je +1 hodina. Rezervujte si své levné letenky do Kamerunu z Prahy ještě dnes, dokud nějaké jsou.

Aktuální kurz: 100 XAF = 3.87


Letiště Kamerun

Podnebí v Kamerunu

Klima v Kamerunu je rozmanité díky rozsáhlosti země a měnící se nadmořské výšce. Největší část země má ale tropické podnebí, které se vyznačuje tím, že během roku se tu teploty příliš nemění. Pohybují se mezi 20°C až 25°C. Nejvíce dešťových srážek je tu v červenci a srpnu a v některých oblastech za rok dokáže napršet až 10 300 mm srážek. Levné letenky do Kamerunu určitě plánujte na sušší období roku.

Do Kamerunu za turistickými cíli

Kromě národních parků, jako je Mbam et Djerem National Park, Parc National de Korup, Banyang Mbo Protected area a dalších míst, kam můžete vyrazit za zvířaty, se určitě podívejte do některých měst. Například v hlavním městě Yaoundé najdete katedrálu Notre Dame des Victoires, což je sídlo zdejší arcidiecéze, baziliku Marie Reine des Apôtres, národní muzeum Kamerunu nebo monument opětovného sjednocení. Město Limbe zase nabízí pláže s černým pískem, botanickou zahradu a centrum Limbe Wildlife Centre. Nadšeni jistě budete také z města Bamenda, Kumba a Douala. Tak si kupte levné letenky do Kamerunu z Prahy, teď jsou za akční ceny.

Za přírodou do Kamerunu

V Kamerunu najdete jak vysoké hory, tak savanu, poušť nebo také deštný prales. Pokud si troufáte, určitě se vypravte do některého národního parku a naživo si prohlédněte místní faunu i flóru. Na safari můžete vidět například slony, gorilami, šimpanzy, paviány, antilopami, orly, jestřáby a u vody očekávejte krokodýly a mořské želvy. Příroda v Kamerunu je opravdu nádherná, tak se na ni přijeďte podívat s levnými letenkami do této destinace.

Levné letenky do Kamerunu

Zažijte exotickou dovolenou v Africe, teď už se nemusíte obávat vysokých cen letenek. S levnými letenkami do Kamerunu poletíte za akční ceny. Odlet je z Prahy a let do Kamerunu trvá přibližně 9,5 hodiny, které strávíte v pohodlném letadle. Levné letenky do Kamerunu z Prahy si snadno objednáte na internetu, jejich rezervaci zvládne každý. Dopřejte si výlet do Kamerunu za výhodné ceny.

Kamerun

Kamerun je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Kamerunu čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist