letadlo ico Levné letenky do Wyomingu
USA Amerika

Wyoming je stát nacházející se v horské oblasti na západě USA ve vnitrozemí. Je to desátý nejrozsáhlejší stát v USA, ale zároveň je také nejméně osídleným státem v celých Státech. Západní 2/3 Wyomingu jsou pokryty horskými pásy a pastvinami, přičemž ve východní třetině je vysoká nadmořská výška. Hlavním městem Wyomingu je Cheyenne, kde žije přibližně 60 000 lidí. V celém státě Wyoming je pouhých 500 000 obyvatel. Úředním jazykem je tu angličtina a měnou americký dolar. Do Wyomingu se prodávají levné letenky s odletem z Prahy, tak si nenechte ujít příležitost.

Letenky Wyoming

Podnebí ve Wyomingu

Klima ve Wyomingu je polosuché, kontinentální. Léta jsou tu opravdu horká s vysokými průměrnými teplotami, pohybujícími se od 29°C do 35°C. Zimy jsou naopak velmi chladné, kdy rtuť na teploměru může klesat až do minusových hodnot. Nejvíce srážek tu padá koncem jara a začátkem léta. Záleží tedy jen na vás, na kdy si levné letenky objednáte.

Aktuální kurz: 1 USD = 23.43


Do Wyomingu za turistickými cíli

Ve Wyomingu najdete především mnoho krásných přírodních zákoutí. Až si zakoupíte levné letenky z Prahy do Wyomingu, určitě si přibalte věci na turistiku. Na území státu Wyoming leží například Yellowstonský národní park, kde se nalézá i Old Faithful asi nejznámější gejzír na světě, národní park Grand Teton, státní park Hot Springs či útvar sopečného původu Devils Tower. Zajímavé je jistě také Národní muzeum umění divoké zvěře, Old Trail Town, kde poznáte, jak to vypadalo na divokém západě, pevnost Washakie, Wyomingský státní kapitol, nacházející se v hlavním městě Cheyenne, nebo kaskádovité vodopády Mystic Falls.

Levné letenky do Wyomingu

Toužíte poznat Ameriku na vlastní kůži? Snadná pomoc. Stačí si zakoupit levné letenky do Wyomingu, které se prodávají s odletem z Prahy. Průměrná doba letu s levnými letenkami z Prahy do Wyomingu je 13 hodin. Letenky si můžete pořídit klidně hned teď – rezervovat si je lze online. Levné letenky do Wyomingu jsou ale rychle pryč, tak s jejich rezervací neváhejte.

Letenka Wyoming

Wyoming a jak se tam dostat lacino? Levnou letenku Praha - Wyoming snadno zabookujete právě zde.
Letenka do Wyomingu vám udělá radost ještě dnes.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace