letadlo ico Levné letenky do Cheyenne

Cheyenne je hlavní město amerického státu Wyoming, který se nachází na západě Spojených států ve vnitrozemí, a také krajské sídlo pro okres Laramie County. Centrum Cheyenne je domovem pro necelých 60 000 obyvatel, což z něho dělá nejlidnatější město ve státě Wyoming. V metropolitní oblasti potom žije téměř 100 000 obyvatel. Úředním jazykem je tu angličtina a měnou americký dolar. Levné letenky do Cheyenne z Prahy jsou k dostání za výhodné ceny, tak si je zabookujte ještě dnes, dokud nějaké jsou.

Letenky Praha - Cheyenne

Cheyenne Regional Airport (Jerry Olson Field)

Zkratka letiště: CYS
Letenky do USA - Cheyenne

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Cheyenne

Cheyenne Regional Airport je název pro napůl vojenské a napůl civilní letiště, které slouží městu Cheyenne a jehož IATA značení je CYS. Letiště tu funguje již od 20. let minulého století a leží asi 2 kilometry severně od centra. Letiště Cheyenne má dvě příletové a vzletové dráhy – jednu z asfaltu a jednu z betonu – a jeden terminál, ve kterém jsou odbavováni domácí i mezinárodní cestujících. Letiště Cheyenne je schopné ročně provést téměř 50 000 letových operací. Doprava do města je z letiště Cheyenne zajištěna formou taxíků a autobusů. Levné letenky do Cheyenne z Prahy se právě teď prodávají opravdu lacino.

Aktuální kurz: 1 USD = 23.26
Cheyenne - místní čas: 11:29
Časové pásmo: America/Denver (-6 hodin)
Časový posun: -8 hodin

Souřadnice: 41.13998, -104.820251
Vzdálenost z Prahy: 8275 km


Do Cheyenne za turistickými cíli

Nejdůležitější budovou města je státní kapitol státu Wyoming, který patří na seznam národních historických památek. Vystavěn byl v roce 1886 v renesančním architektonickém stylu. Dalším místem, kam byste se měli jít podívat, je základna Francis E. Warren Air Force Base, ležící asi 5 kilometrů západně od centra Cheyenne. Kromě toho v centru Cheyenne najdete rezidenci Nagle Warren Mansion, parní lokomotivu Union Pacific Big Boy, Lví park, botanickou zahradu Cheyenne, katolickou katedrálu svaté Marie, hotel Historic Plains Hotel, episkopální kostel svatého Marka či první metodistický kostel. Nepromeškejte svou příležitost a objednejte si levné letenky do Cheyenne z Prahy ještě dnes.

Levné letenky do Cheyenne

Dopřejte si letos o dovolené návštěvu světa za oceánem, navíc vás taková cesta do Ameriky vyjde levně. Stačí si včas zabookovat levné letenky do Cheyenne, které jsou s odletem přímo z Prahy, a poté si užít 13 hodin trvající let. Levné letenky do Cheyenne z Prahy právě nyní můžete snadno a rychle objednávat online a to za naprosto výhodné ceny. Určitě ale moc dlouho neváhejte, protože levné letenky do Cheyenne z Prahy jsou hned pryč.


Počasí Cheyenne

slunce

27°C

Východ slunce: 5:41

Západ: 20:29

Čtvrtek

slunce

22°C

teplota 29°C 13°C

Pátek

sluncepolojasno

25°C

teplota 31°C 18°C

Sobota

sluncepolojasno

23°C

teplota 28°C 16°C

Neděle

sluncepolojasno

21°C

teplota 26°C 14°C

Pondělí

sluncedeštík

16°C

teplota 20°C 12°C

Letenka Cheyenne

Cheyenne se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Cheyenne - USA Amerika i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Cheyenne.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace