letadlo ico Levné letenky do Volgograd

Volgograd je ruské město, které se nachází na jihu evropské části Ruské federace a to na řece Volze asi 200 kilometrů západně od hranic s Kazachstánem. Volgograd je správním střediskem Volgogradské oblasti a dříve se nazýval Stalingrad. Volgograd má celkem přes 1 milion obyvatel, kteří tu mluví rusky a platí ruským rublem. Zabookujte si levné letenky do Volgogradu z Prahy ještě dnes a nebudete litovat.

Letenky Praha - Volgograd

Gumrak Airport

Zkratka letiště: VOG
Letenky do Ruska - Volgograd

Najdi nejlevnější letenku

Letiště ve Volgogradu

Volgograd International Airport, dříve známé jako Gumrak Airport, je mezinárodní letiště, které se nachází 15 kilometrů severovýchodně od Volgogradu. Jeho IATA značení je VOG, přičemž dříve sloužilo jako vojenské letiště. Dnes má letiště ve Volgogradu jednu asfaltovou ranvej a jeden terminál, kterým každý rok projde velký počet spokojených cestující. Do roku 2017 má letiště projít modernizací a celkově se zvětšit. Doprava do města je z letiště Volgograd zajištěna formou autobusových linek, taxíků a autopůjčoven. Kromě toho je nedaleko vlakové nádraží. Levné letenky do Volgogradu z Prahy pořídíte snadno online.

Aktuální kurz: 100 RUB = 28.61
Volgograd - místní čas: 17:21
Časové pásmo: Europe/Moscow (+ 3 hodin)
Časový posun: + 1 hodin

Souřadnice: 48.719391, 44.501839
Vzdálenost z Prahy: 2167 km


Do Volgogradu za turistickými cíli

Ze staveb a míst, která by určitě neměla uniknout vaší pozornosti, pokud poletíte do Volgogradu, jsou nejdůležitější budova oblastí dumy s řeckými sloupy, kazaňská katedrála červené barvy, katedrála všech svatých se třemi kopulemi a zlatou střechou, volgogradská synagoga a rezidenční komplex moderního charakteru. Z parků stojí za to navštívit Komsomolskiy sad, park Pobedy a Friendship Park Volgograd-Baku na břehu řeky. Všechno tohle můžete vidět na vlastní oči, když si objednáte levné letenky do Volgogradu z Prahy ještě dnes.

Levné letenky do Volgogradu

Udělejte si tu pravou dovolenou do Ruska a poznejte město Volgograd za nízké ceny. Nyní vás taková cesta vyjde opravdu lacino, stačí si totiž objednat levné letenky do Volgogradu, které jsou s odletem z Prahy. Takové levné letenky do Volgogradu z Prahy jsou za výhodné ceny a průměrná doba letu je zhruba 5,5 hodiny. Využijte této příležitosti a leťte do Ruska, stačí mít levné letenky do Volgogradu z Prahy za skvělé ceny.


Počasí Volgograd

sluncepolojasnodeštík

13°C

Východ slunce: 5:07

Západ: 18:55

Neděle

zataženo

16°C

teplota 18°C 14°C

Pondělí

zataženodeštík

12°C

teplota 13°C 11°C

Úterý

zataženodeštík

18°C

teplota 20°C 15°C

Středa

zataženo

14°C

teplota 17°C 12°C

Čtvrtek

zataženo

14°C

teplota 15°C 13°C

Letenka Volgograd

Volgograd se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Volgograd - Rusko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Volgograd.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist