letadlo ico Levné letenky do Vídně

Vídeň je hlavní a největší město Rakouska, státu ve střední Evropě a našeho souseda. Město je jednou ze spolkových zemí Rakouska. Vídní protéká řeka Dunaj a v centru žije přes 1,8 milionu lidí. S metropolitní oblastí má město přes 2,4 milionu obyvatel. Měnou ve Vídni je euro. Už od roku 2001 je historické centrum města zapsané na seznamu světového dědictví UNESCO, tak se na zdejší památky přijeďte podívat – stačí si rezervovat levné letenky do Vídně s odletem z Prahy, které jsou nyní za výhodné ceny.

Letenky Praha - Vídeň

Vienna International Airport

Zkratka letiště: VIE
Letenky do Rakouska - Vídeň

Najdi nejlevnější letenku

Letiště ve Vídni

Vienna International Airport je mezinárodní letiště nacházející se 18 kilometrů jihovýchodně od centra Vídně, přičemž se jedná o největší letiště v zemi. Původně bylo v roce 1938 otevřeno jako vojenské letiště. IATA značení letiště ve Vídni je VIE. Dnes má dvě přistávací a vzletové dráhy z asfaltu a celkem čtyři terminály, značené 1, 1A, 2 a 3. V nich je každý rok odbaveno přes 22,7 milionu spokojených cestujících z domácích i zahraničních destinací. Když si rezervujete levné letenky do Vídně z Prahy, také zde přistanete. A do centra města se z letiště ve Vídni dostanete vlakem, taxíkem nebo autobusem.

Aktuální kurz: 1 EUR = 24.65
Vídeň - místní čas: 8:36
Časové pásmo: Europe/Vienna (+ 2 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 48.2066, 16.373409
Vzdálenost z Prahy: 253 km


Do Vídně za turistickými cíli

Ve Vídni se nachází opravdu mnoho míst, která byste během své návštěvy měli vidět. Jedná se například o palácový komplex Hofburg, ve kterém dnes sídlí prezident Rakouska, dóm svatého Štěpána, Minoritský kostel, kostel svatého Petra, barevný Hundertwasserhaus a kostel Marie am Gestade. Určitě se projděte také palácem Schönbrunn a jeho zahradami – tento překrásný barokní zámek je zapsaný na seznamu světového dědictví UNESCO a po několik století byl sídlem habsburských panovníků. Za kulturou ve Vídni vyrazte do Státní opery, Národního divadla nebo Muzea národní historie. Jistě zde najdete mnoho zajímavého, tak si kupte levné letenky do Vídně z Prahy a zamiřte se na všechno podívat na vlastní oči.

Levné letenky do Vídně

Zamiřte za poznáním do hlavního města Rakouska a udělejte si jízdu po jeho památkách. Levné letenky do Vídně jsou s odletem z Prahy, takže se do této destinace nebudete muset trmácet autem. Levné letenky do Vídně si lze snadno a rychle objednat online přes internet a to z pohodlí vašeho domova. Průměrná doba letu je z Prahy do Vídně necelou hodinu. Tak neváhejte a zabookujte si levné letenky do Vídně ještě dnes.


Počasí Vídeň

sluncepolojasno

22°C

Východ slunce: 5:00

Západ: 20:43

Čtvrtek

zataženoMrholení

19°C

teplota 27°C 15°C

Pátek

zataženodeštík

15°C

teplota 18°C 13°C

Sobota

sluncepolojasno

19°C

teplota 22°C 17°C

Neděle

sluncepolojasnodeštík

22°C

teplota 25°C 19°C

Letenka Vídeň

Vídeň se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Vídeň - Rakousko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace