letadlo ico Letenky do Vanuatské Republiky
Vanuatu

Vanuatu neboli Vanuatská republika je ostrovní stát, ležící v Tichém oceánu asi 500 kilometrů severovýchodně od Nové Kaledonie a 1 000 kilometrů západně od Fidži. Během koloniálního období se ostrovům sopečného původu říkalo Nové Hebridy. Vanuatu má celkem 272 000 obyvatel, z nichž 45 000 žije v hlavním městě Port Vila. Vanuatu má tři úřední jazyky a to francouzštinu, angličtinu a bislamštinu, měnou je vanuatský vatu. Stát leží v časovém pásmu +11 hodin. Rezervujte si své levné letenky na Vanuatu z Prahy ještě dnes, dokud nějaké jsou.

Aktuální kurz: 100 VUV = 19.84


Letiště Vanuatská Republika

Oblasti

Podnebí na Vanuatu

Klima na Vanuatu je tropické s dlouhým obdobím dešťů, trvajícím bezmála devět měsíců. Mezi nejmokřejší a zároveň nejteplejší měsíce patří ty mezi prosincem až dubnem, kdy je tu teplota přes 30°C, nejsušší a nejstudenější jsou měsíce červen až listopad, kdy je tu pouze něco kolem 20°C. Průměrné dešťové srážky přinášejí ročně přes 2 500 mm vody. Kupte si levné letenky na Vanuatu z Prahy na léto, kdy se teplota vody drží na příjemných 28°C.

Na Vanuatu za turistickými cíli

Vanuatu je klasickým tropickým státem, kde si můžete užít menší exotická zvířata, jako jsou papoušci, želvy a především mořské fauny. Na pobřeží se nachází kilometry písečných pláží s teplým oceánem, kde si můžete zaplavat, vyzkoušet potápění, šnorchlování nebo třeba surfování a rybaření. Zajímavá je také zdejší příroda, kam lze vyrazit na túru nebo procházku – jistým dobrodružstvím už je potom prohlídka sopky nebo zdejších jeskyní. Toto vše vám nabízí například Tanna, Efate, Luganville, Espiritu Santo nebo Lelepa Island. Za památkami a kulturou vyrazte do hlavního města Port Vila, kde najdete vanuatský parlament, presbyteriánský kostel nebo radnici. Užijte si dovolenou na těchto ostrovech, stačí mít levné letenky na Vanutu z Prahy objednané včas.

Levné letenky na Vanuatu

Dopřejte si dovolenou v tropickém ráji a to za výhodné ceny. Nyní se totiž prodávají levné letenky na Vanuatu, které jsou s odletem přímo z Prahy a za akční ceny. Určitě neváhejte a využijte této nabídky, protože rezervovat si levné letenky na Vanuatu je velmi snadné a lze to udělat online. Průměrná doba letu je z Prahy na Vanuatu asi 28 hodin. Akční letenky na Vanuatu jsou rychle pryč, tak si je zabookujte ještě dnes.

Vanuatská Republika

Vanuatská Republika je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Vanuatské Republiky čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist