letadlo ico Levné letenky do Vaasa

Vaasa je město nacházející se na západě Finska na pobřeží Botnického zálivu. Je to krajské město provincie Pohjanmaa a je pojmenováno po královském rodu Vasa. Město Vaasa je dvojjazyčné, úředními jazyky je tu finština, ale také švédština. Mezi tímto městem a městem Umeå funguje trajektová doprava, která představuje nejkratší spojení mezi Švédskem a Finskem. Měnou je ve městě Vaasa euro, kterým tu platí přibližně 66 000 obyvatel. Kupte si levné letenky do Vaasy a podívejte se do Finska skoro zadarmo.

Letenky Praha - Vaasa

Vaasa Airport

Zkratka letiště: VAA
Letenky do Finska - Vaasa

Najdi nejlevnější letenku

Letiště ve Vaase

Letiště Vaasa Airport se nachází ve městě Runsor 9 kilometrů jihovýchodně od centra Vaasy. Jedná se o šesté největší letiště Finska co do počtu cestujících, kterých tu každý rok projde kolem 370 000. Vaasa Airport bylo v minulosti dvakrát zvoleno za letiště roku ve Finsku. IATA značení letiště je VAA. Vaasa Airport má jednu příletovou a vzletovou dráhu z asfaltu a jeden terminál. Do centra Vaasy se dostanete snadno místní dopravou nebo taxíkem. Po přistání s levnými letenkami do Vaasy si lze také zapůjčit na letišti auto.

Aktuální kurz: 1 EUR = 26.02
Vaasa - místní čas: 1:20
Časové pásmo: Europe/Helsinki (+ 3 hodin)
Časový posun: + 1 hodin

Souřadnice: 63.096001, 21.61577
Vzdálenost z Prahy: 1510 km


Do Vaasy za turistickými cíli

Ve městě Vaasa se můžete projít ulicemi a prohlédnout si například zdejší protestantský kostel Trinity Church, protestantský kostel Church of Korsholm, který byl původně zemským sněmem, nebo kostel St. Nicholas Church. Kromě církevních památek ve městě stojí také krásná radnice, univerzita, knihovna, vodárenská věž nebo budova soudu. Kupte si levné letenky do Vaasy s odletem z Prahy a podívejte se na toto všechno na vlastní oči. Suvenýry můžete nakoupit v Market Hall.

Levné letenky do Vaasa

Do Finska se teď můžete podívat i vy. Stačí si koupit levné letenky do města Vaasa, které se teď dají pořídit s odletem z Prahy. Akční letenky do Vaasy jsou k dostání pro kohokoliv, musíte si je ale včas rezervovat, protože jsou velmi rychle vyprodané. Průměrná doba letu do Vaasa je 4 hodiny, které strávíte v pohodlném letadle.


Počasí Vaasa

sluncepolojasno

4°C

Východ slunce: 6:12

Západ: 20:55

Středa

slunce

3°C

teplota 5°C 1°C

Čtvrtek

slunce

5°C

teplota 7°C 2°C

Pátek

slunce

7°C

teplota 9°C 4°C

Sobota

slunce

7°C

teplota 10°C 3°C

Letenka Vaasa

Vaasa se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Vaasa - Finsko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Vaasa.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist