letadlo ico Letenky do Uruguaye
Uruguay

Uruguay či oficiálně Uruguayská východní republika je stát ležící na jihovýchodě Jižní Ameriky na pobřeží Atlantského oceánu. Rozlohou se jedná o druhou nejmenší zemi v Jižní Americe a své jméno dostala země po řece Uruguay, která slouží jako hranice s Argentinou. Hlavním městem je Montevideo, ležící na jihu země na pobřeží, které má 1,3 milionu obyvatel. V Uruguayi žije celkem 3,3 milionu lidí. Úředním jazykem je tu španělština, měnou uruguayské peso. Země leží v časovém pásmu -3 hodiny. Objednejte si levné letenky do Uruguaye z Prahy ještě dnes, dokud nějaké jsou.

Aktuální kurz: 100 UYU = 49.36


Letiště Uruguay

Podnebí v Uruguayi

Uruguay má mírné klima, které je během roku prakticky neměnné. Teploty mohou sice silně kolísat i během dne, ale obecně se v nejteplejším měsíci lednu pohybují kolem 26°C a v nejchladnějším červnu kolem 9°C. Roční úhrn srážek přesahuje 100 mm, kdy největší část spadne v podzimních a zimních měsících. Levné letenky do Uruguaye z Prahy si objednávejte na naše zimní měsíce, kdy je tu teplo.

Do Uruguaye za turistickými cíli

Na túry za přírodou a poznáním zdejší krajiny můžete zamířit do některého z národních parků, jako je Lunarejo Valley, Palace Cave, Santa Teresa, Cabo Polonio či Arequita. Za památkami vyrazte do hlavního města Montevideo, kde najdete legislativní palác, telekomunikační věž, palác Salvo, divadlo Solís Theatre, náměstí Plaza de la Constitución a další. Krásná jsou ale i města jako je Salto s termálními prameny, kasinem a akvaparkem, Punta del Este s kostelem Our Lady od Candelaria, chrámem Rafael a kaplí Fátima nebo Paysandú s bazilikou a kostelem svatého Josefa. Na pobřeží v Uruguayi se nacházejí písečné pláže a čistý oceán, ve kterém si můžete zaplavat, ale také užít aktivní dovolenou s potápěním nebo třeba rybolovem. Dopřejte si dovolenou v tomto pozemském ráji a ušetřete na cestování, stačí, abyste si koupili levné letenky do Uruguaye z Prahy ještě dnes.

Do Uruguaye za přírodou

Na severu země se rozprostírají rozlehlé pampy, které ve střední části Uruguaye přecházejí v rovinu. Pro zemi jsou typickou flórou orchideje, setkáte se tu ale i s palmami a stepní trávou. Ze zvířat tu můžete vidět mravenečníky, pásovce, morčata divoká, pumy, oceloty, psy pampové, vačice, některé druhy jelenů či divoká prasata. Udělejte si výlet do uruguayské divočiny, kupte si levné letenky do Uruguaye z Prahy.

Levné letenky do Uruguaye

Dopřejte si exotickou dovolenou v Jižní Americe, stačí si koupit levné letenky do Uruguaye z Prahy. Tyto levné letenky do Uruguaye jsou nyní za opravdu výhodné ceny a lze si je snadno objednat z pohodlí svého domova online. Průměrná doba letu je z Prahy do Uruguaye 18,5 hodiny. Akční letenky do Uruguaye z Prahy za výhodné ceny jsou akční zboží na trhu a jsou rychle pryč, tak s jejich zabookováním neváhejte.

Uruguay

Uruguay je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Uruguaye čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist