letadlo ico Levné letenky do Montevideo v Uruguayi

Montevideo je hlavní a největší město jihoamerického státu Uruguay, který leží na jihovýchodě kontinentu na pobřeží Atlantského oceánu. Město se nachází u soutoku řek Uruguay a Paraná a je důležitým přístavem v zemi. Název města by měl v překladu znamenat „Vidím zemi!“, což bylo zvolání námořníka při objevení země. Dnes v centru města žije 1,3 milionu obyvatel, s metropolitní oblastí má Montevideo necelé dva miliony obyvatel. Úředním jazykem je tu španělština a měnou uruguayské peso, stejně jako ve zbytku státu. Kupte si levné letenky do Montevidea z Prahy a to teď, dokud jsou za nízké ceny.

Letenky Praha - Montevideo v Uruguayi

Carrasco International Airport

Zkratka letiště: MVD
Letenky do Uruguaye - Montevideo v Uruguayi

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Montevideu

Mezinárodní letiště Carrasco/General Cesáreo L. Berisso International Airport je největším letištěm Uruguaye a nachází se asi 20 kilometrů severovýchodně od centra Montevidea. Letiště bylo otevřeno v roce 1947 a jeho IATA značení je MVD. Letiště v Montevideu má dvě příletové a vzletové dráhy z asfaltu a také jeden terminál, který každý rok odbaví přes 1,6 milionu cestujících z domácích i zahraničních destinací. Doprava do města je z letiště v Montevideu zajištěna formou autobusových linek, které jedou do města zhruba 1 hodinu, a taxíky či půjčenými auty, se kterými se do Montevidea dostanete za 20 minut. Kupte si levné letenky do Montevidea z Prahy ještě dnes, dokud nějaké jsou.

Montevideo v Uruguayi
Aktuální kurz: 100 UYU = 49.71
Montevideo v Uruguayi - místní čas: 21:29
Časové pásmo: America/Montevideo (-3 hodin)
Časový posun: -5 hodin

Souřadnice: -34.866669, -56.166672
Vzdálenost z Prahy: 11706 km


Do Montevidea za turistickými cíli

V Montevideu je mnoho zajímavých míst, která byste během své dovolené měli navštívit. Jedná se například o metropolitní katedrálu Montevidea, která je postavená v neoklasicistním stylu, vládní budovy jako je radnice a legislativní palác, sportovní stadion Estadio Centenario v Parque Batlle a telekomunikační věž Torre Antel, která je zároveň nejvyšší budovou v zemi. Za významnou turistickou památku platí taky palác Palacio Salvo a náměstí Plaza de la Constitución. Za kulturou se určitě vypravte do divadla Solís a odpočinout si můžete v parku Parque Rodó a Parque Prado. Pořiďte si levné letenky do Montevidea z Prahy ještě dnes, dokud jsou za výhodné ceny – je to snadné.

Levné letenky do Montevidea

Podívejte se do hlavního města jihoamerického Uruguaye a dopřejte si dovolenou v tomto ráji. Nyní se do této destinace prodávají levné letenky do Montevidea, které jsou s odletem z Prahy a za výhodné ceny. Průměrná doba letu je z Prahy do Montevidea asi 18,5 hodiny. Levné letenky do Montevidea z Prahy si snadno a rychle objednáte online, tak neváhejte a udělejte tak co nejdříve, dokud jsou za akční ceny.


Počasí Montevideo v Uruguayi

sluncepolojasno

8°C

Východ slunce: 8:44

Západ: 22:02

Úterý

zataženodrobné sněžení

0°C

teplota 3°C -2°C

Středa

zataženodrobné sněžení

3°C

teplota 5°C -0°C

Čtvrtek

zataženo

6°C

teplota 9°C 4°C

Pátek

zataženo

6°C

teplota 9°C 3°C

Letenka Montevideo v Uruguayi

Montevideo v Uruguayi se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Montevideo v Uruguayi - Uruguay i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Montevideo v Uruguayi.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist