letadlo ico Letenky do Trinidadu a Tobaga
Trinidad and Tobago

Trinidad a Tobago jsou dva ostrovní státy, které se nacházejí v Karibské oblasti přibližně 11 kilometrů severovýchodně od pobřeží Venezuely a 130 kilometrů jižně od Grenady. Na dvou hlavních a asi 21 menších ostrůvcích žije 1,2 milionu obyvatel, z toho přes 37 000 lidí obývá hlavní město Port of Spain. Největším městem Trinidadu a Tobaga je ale San Fernando. Úředním jazykem ostrovů je angličtina, ale snadno se tu domluvíte také hindsky, španělsky, francouzsky a čínsky. Měnou je dolar Trinidadu a Tobagu. Časové pásmo je -4 hodiny. Kupte si levné letenky do Trinidadu a Tobagu z Prahy a udělejte si tu pravou dovolenou.

Aktuální kurz: 1 TTD = 3.16


Letiště Trinidad a Tobago

Podnebí v Trinidadu a Tobagu

Klima na ostrovech je tropické, přičemž se tu střídají dvě období během roku. Prvních pět měsíců v roce je na Trinidadu a Tobagu období sucha a po zbývajících sedm je období dešťů. Větry většinou vanou ze severovýchodu. Trinidad a Tobago leží mimo oblast hurikánů. Teploty se během roku pohybují v tropických hodnotách a ani v zimním období příliš neklesají. Rezervujte si levné letenky do Trinidadu a Tobagu z Prahy na období sucha.

Do Trinidadu a Tobagu za turistickými cíli

Na tyto ostrovy se jezdí převážně pro jejich čisté pláže a teplý oceán. Nejznámější pláží je Mayaro Beach, kde si užijete vodních radovánek do sytosti. Z památek si můžete v Trinidadu a Tobagu prohlédnout kostel Santa Rosa R. C. Church, sochu Marcus Garvey Statue nebo přístavy ve zdejších městech. Nejvíce kulturních zážitků ale určitě načerpáte v hlavním městě Port of Spain, kde najdete 88 metrů vysokou věž Nicholas, katolickou katedrální baziliku Neposkvrněného početí Panny Marie, městský park Memorial Park nebo budovu Queen's Hall. Kupte si levné letenky do Trinidadu a Tobagu s odletem z Prahy a poznejte zdejší kulturu.

Za přírodou do Trinidadu a Tobagu

Zástupci fauny jsou spíše menších rozměrů a patří mezi ně pásovci, ježci, mravenečníci, myši, ale také speciální druhy vřešťana a malpy. Rozmanitou přírodu najdete i pod vodou, ve které jsou různé druhy ryb, ale také mořské želvy. Typickým zástupcem flóry jsou v Trinidadu a Tobagu palmy. Podívejte se s levnými letenkami do Trinidadu a Tobagu klidně hned zítra.

Levné letenky do Trinidadu a Tobaga

Chcete vyrazit na exotickou dovolenou? Tak na co ještě čekáte? S levnými letenkami do Trinidadu a Tobaga to není problém. Lepší nabídku nikde jinde nenajdete. Levné letenky do Trinidadu a Tobaga jsou s odletem z Prahy a lze si je hned teď zamluvit online. Což byste měli udělat, pokud chcete, aby na vás nějaké akční letenky do Trinidadu a Tobaga zbyly. Průměrná doba do Trinidadu a Tobaga z Prahy je 13,5 hodiny.

Trinidad a Tobago

Trinidad a Tobago je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Trinidadu a Tobaga čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist