letadlo ico Letenky do Taiwanu
Taiwan


Tchaj-pej z Prahy - letenky na Tchai-wan za 19490 Kč, z Budapešti za 10990 Kč
Tchaj-pej z Prahy - letenky na Tchai-wan za 19490 Kč, z Budapešti za 10990 Kč

10. 6.  |Přímým letem můžete letět na Taiwan do hlavního města Taipei z Prahy pod dvacet tisíc. Skoro za polovinu však můžete letět s přesedáním v Pekingu z Budapešti. Ostrov Taiwan je nádherný a určitě si ho nenechte nechat ujít. Je jen na ... Podrobnosti


Další akční letenkyOstrov Taiwan nebo také Čínská republika či dříve ostrov Formosa, je stát nacházející se v jihovýchodní části Asie. Ze severu je omýván ostrov Tchaj-wan Východočínským mořem, na jihu potom Jihočínským mořem. Celkem žije na Tchaj-wanu přes 23,4 milionu lidí. Hlavním městem je Taipei neboli Tchai-pei, kde žije 2,7 milionu obyvatel, s metropolitní oblastí je to potom přes 7 milionů. Druhým největším městem je Kaohsiung. Úředním jazykem je na Tchaj-wanu je standardní čínština, mluví se tu ale také tchajwansky a jazykem hakka. Měnou je nový tchajwanský dolar značený NT. Časové pásmo ostrova je +8 hodin. Kupte si levné letenky na Taiwan a leťte se podívat do sporné části Číny.

Měna Taiwanu: Taiwanský dolar - NT


Letiště Taiwan

Podnebí na Tchaj-wanu

Klima na Tchaj-wanu je subtropické až tropické. Období dešťů tu trvá od května či června do září. Průměrné roční srážky tu dosahují 2600 mm. Tajfuny se nejčastěji objevují v červenci, srpnu a září. Zima na Tchaj-wanu trvá od listopadu do března, kdy je na jihu ostrova slunečno a na severu deštivo. Průměrná roční teplota se příliš nemění. Objednávejte si levné letenky na Tchaj-wan mimo období dešťů.

Na Taj-wan za turistickými cíli

V hlavním městě Tchaj-pej(Taipei) můžete navštívit například Národní palácové centrum, kde si můžete prohlédnout téměř 700 000 uměleckých děl, památník Čankajška, či čtvrtý nejvyšší mrakodrap světa Tchaj-pej 101 (ještě v roce 2008 byl nejvyšší), který má právě 101 pater. Nádhernou přírodu Taiwanu můžete obdivovat v celkem 9 národních parcích, mezi kterými najdete například národní park TarokoShei-Pa a Taijiang. S levnými letenkami na Tchaj-wan z Prahy se můžete podívat například i na Dragon and Tiger PagodasChihkan Tower, Chimei Museum a další místa.

Na Taiwan za přírodou

Velká část ostrova je pokrytá tropickým deštným pralesem, ve kterém žijí i typická zvířata. Setkat se tu můžete například s opicemi, jeleny, lemury, asijským černým medvědem, taiwanským makakem a dalšími. Vyrazte za dobrodružstvím na Taiwan a ušetřete přitom na letenkách.

Levné letenky na Tchaj-wan

Láká vás letět do Číny nebo spíše ta Taiwan, ale obáváte se vysokých cen letenek? Tak to určitě rádi uslyšíte o levných letenkách na ostrov Tchaj-wan, které jsou navíc s odletem z Prahy. Levné letenky na Tchaj-wan neboli Taiwan si lze pořídit klidně hned teď a to online rezervací. S tou byste určitě neměli váhat, protože akční letenky na Taiwan jsou rychle pryč. Průměrná doba letu s levnými letenkami na Tchaj-wan z Prahy je přibližně 17 hodin.

Taiwan

Taiwan je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Taiwanu čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace