letadlo ico Levné letenky do Taipeie

Taipei je hlavní město Čínské republiky, státu ležícího na ostrově Taiwan neboli Tchaj-wan v západní části Pacifiku. Město leží asi 20 kilometrů od pobřeží a jeho centrem protéká řeka Tamsui, která nedaleko ústí do Jihočínského moře. Tchaj-pej je domovem pro 2,7 milionu obyvatel, v metropolitní oblasti ale žije celkem až 7 milionů lidí. Úředním jazykem je tu standardní čínština a měnou nový tchajwanský dolar. Podívejte se sem i vy, stačí si rezervovat levné letenky do Tchaj-peje z Prahy za výhodné ceny.

Letenky Praha - Taipei

Taipei Songshan Airport

Zkratka letiště: TSA
Letenky do Taiwanu - Taipei

Najdi nejlevnější letenku

Taiwan Taoyuan International Airport

Zkratka letiště: TPE
Letenky do Taiwanu - Taipei

Najdi nejlevnější letenku
Poslední akční letenky do Taipeie


Tchaj-pej z Prahy - letenky na Taiwan za 17790 Kč, z okolních letišť za 11790 Kč
Tchaj-pej z Prahy - letenky na Taiwan za 17790 Kč, z okolních letišť za 11790 Kč

5. 4.  |Letenky na Tchaj-wan se stále zlevňují. Nyní je možné letět ze střední Evropy do Taipeie za krásných dvanáct tisíc, což bylo dříve nemyslitelné. Cena letenek z Prahy je však stále vyšší. Výhodu ... Podrobnosti


Další akční letenkyLetiště v Tchaj-peji

Mezinárodní letiště Taiwan Taoyuan International Airport je jedním z pěti taiwanských letišť s mezinárodními lety a je vůbec nejzaměstnanější v zemi. Leží zhruba 40 kilometrů západně od centra Tchaj-peje v distriktu Dayuan. Pro komerční provoz bylo letiště v Taipeii otevřeno v roce 1979 a jeho IATA značení je TPE. V roce 2014 bylo jedenáctým nejzaměstnanějším letištěm pro mezinárodní přepravu a páté pro nákladní dopravu. Má dvě příletové a vzletové dráhy z betonu a dva terminály – další dva jsou plánované. Každý rok je na letišti v Tchaj-peji odbaveno kolem 38,4 milionu spokojených cestujících. I vy můžete být jedním z nich, když si koupíte levné letenky do Tchaj-peje z Prahy. Do centra města se pak z letiště dostanete autobusem, taxíkem nebo půjčeným autem. Na rok 2016 je plánované také železniční připojení.

Taipei
Měna Taiwanu: Taiwanský dolar - NT
Taipei - místní čas: 23:37
Časové pásmo: Asia/Taipei (+ 8 hodin)
Časový posun: + 6 hodin

Souřadnice: 25.017719, 121.542473
Vzdálenost z Prahy: 9028 km


Do Tchaj-peje za turistickými cíli

Mezi hlavní turistické atrakce v Tchaj-peji patří pamětní síň National Chiang Kai-shek postavená na počest generála Čankajška a náměstí svobody. Navštívit byste ale určitě měli také národní koncertní síň, národní divadlo, prohlédnout si prezidentskou budovu, národní muzeum Tchaj-wanu či muzeum výtvarného umění Taipei. Až budete unavení z chození po památkách, posaďte se do parku Peace Memorial Park. Než ale odjede domů, nezapomeňte se podívat na mrakodrap Taipei 101, který je momentálně čtvrtou nejvyšší budovou světa (do nedávna byl první). Toto všechno můžete vidět na vlastní oči, stačí si koupit levné letenky do Tchaj-peje z Prahy.

Levné letenky do Taipeie

Dopřejte si luxusní dovolenou v Číně a leťte se podívat do Tchaj-peje z Prahy. Stačí si objednat včas levné letenky do Taipeie neboli Tchaj-peje a užít si asi 17 hodin dlouhý let v pohodlném letadle. Levné letenky do Tchaj-peje jsou k dostání online, rezervovat si je zvládne každý. Nyní jsou ale levné letenky do Tchaj-peje z Prahy za akční ceny, tak neváhejte a zabookujte si je, dokud nějaké jsou.


Počasí Taipei

zataženodeštík

26°C

Východ slunce: 5:06

Západ: 18:35

Pátek

zataženodeštík

25°C

teplota 26°C 23°C

Sobota

zataženodeštík

27°C

teplota 29°C 25°C

Neděle

sluncepolojasnodeštík

27°C

teplota 30°C 26°C

Pondělí

zataženoMrholení

27°C

teplota 28°C 25°C

Úterý

zataženoMrholení

23°C

teplota 24°C 22°C

Letenka Taipei

Taipei se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Taipei - Taiwan i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Taipeie.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace