letadlo ico Levné letenky do Tahiti
Francouzská Polynésie

Ostrov Tahiti patří do souostroví Společenské ostrovy ve Francouzské Polynésii v Pacifiku. Ostrov je největším v tomto souostroví. Jeho hlavním městem je město Papeete, ležící na pobřeží na severozápadě. Žije v něm asi 25 000 obyvatel. Na Tahiti je přibližně 184 000 lidí. Úředním jazykem je tu tahitština a francouzština. Jako měna tu platí CFP frank, což je speciální měna pro tři zámořská francouzská území v Tichém oceánu. Časový posun na Tahiti je o -10 hodin. Vydejte se za krásnou dovolenou na tento ostrov, s levnými letenkami je to snadné.

Letenky Tahiti

Podnebí na Tahiti

Klima na Tahiti je tropické. Střídají se tu období dešťů, které trvá od listopadu do dubna, a období sucha, trvající od května do října. Počasí je tu víceméně stále teplé – teploty se během roku příliš nemění a udržují se průměrně mezi 20 – 30°C. Ať na Tahiti poletíte kdykoliv s levnými letenkami, budete tu mít teplo.

Aktuální kurz: 100 XPF = 21.5


Na Tahiti za turistickými cíli

Na Tahiti se jezdí převážně kvůli krásným písčitým plážím a čistému oceánu. Podél pobřeží lze provádět různé turistické atrakce, jako je zmiňované plavání s delfíny, vodní sporty, potápění, plavání, apod. Kromě toho můžete vyrazit za dobrodružstvím do džungle. Tahiti nabízí také kulturu a to v podobě muzea Paul Gauguin Museum, Musée de Tahiti et des Iles nebo Musée de Tahiti et des Iles. Zabookujte si levné letenky na Tahiti s odletem z Prahy co nejdříve, dokud ještě nějaké jsou.

Za přírodou na Tahiti

Tahitským národním symbolem je Tiare Tahiti, což je jistý druh gardénie, která velmi omamně voní. Nádherný je také tahitský ibišek, ylang-ylang, frangipanie nebo jasmín. Jelikož na velké části Tahiti se rozkládá tropický les, můžete se tu setkat s jeho obyvateli. Podobně také pod vodou narazíte na bohatý podmořský svět. Přileťte si na Tahiti zaplavat s delfíny, teď se sem prodávají levné letenky s odletem z Prahy.

Levné letenky na Tahiti

Vydejte se do tichomořského ráje na ostrově Tahiti a užijte si tu pravou exotickou dovolenou. Je to snadné – na Tahiti se nyní prodávají levné letenky s odletem přímo z Prahy. Let na Tahiti vás vyjde levně. Průměrná doba letu je 24 hodin, které strávíte v pohodlném letadle. Levné letenky na Tahiti rychle mizí, tak si je objednejte co nejdřív.

Letenka Tahiti

Tahiti a jak se tam dostat lacino? Levnou letenku Praha - Tahiti snadno zabookujete právě zde.
Letenka do Tahiti vám udělá radost ještě dnes.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist