letadlo ico Letenky do Francouzské Polynésie
French Polynesia

Francouzská Polynésie je zámořské společenství, které patří k Francii a leží v Tichém oceánu. Francouzská Polynésie je tvořená přibližně 118 ostrovy, které jsou rozděleny do skupin a to Návětrných ostrovů, Leeward ostrovů, souostroví Tuamotu, ostrovů Gambier, Marquesas ostrovů a Jižních ostrovů. Celkem ve Francouzské Polynésii žije kolem 270 000 lidí. Hlavním městem je Papeete, které je domovem pro 25 000 obyvatel. Úředním jazykem je tu francouzština a tahitština, měnou CFP frank. Francouzská Polynésie leží v časovém pásmu -10 hodin. Nyní se s levnými letenkami do Francouzské Polynésie dostanete za výhodné ceny a s odletem z Prahy.

Aktuální kurz: 100 XPF = 21.5


Letiště Francouzská Polynésie

Oblasti

Podnebí Francouzské Polynésie

Klima ve Francouzské Polynésii je tropické a vlhké, pravidelně se tu během roku střídají období dešťů a sucha, mezi kterými jsou údobí s menšími srážkami. Teploty se příliš nemění, pouze kolísají kolem tropických hodnot. Levné letenky do Francouzské Polynésie si kupujte na období sucha.

Do Francouzské Polynésie za turistickými cíli

Dovolená ve Francouzské Polynésii, vás díky levným letenkám do této destinace nebude stát skoro nic. Vyrazte tedy za teplým mořem a písečnými plážemi, kde se můžete procházet, potápět, plavat, surfovat či si jen užívat sluníčka. Mnoho toho může nabídnout také fauna a flóra Francouzské Polynésie, najdete tu spoustu rozmanitých druhů a do tropických lesů můžete vyrazit za dobrodružstvím nebo za zajímavými úkazy jako jsou vodopády. V hlavním městě Papeete poté lze navštívit například katedrálu Notre Dame, prezidentský palác, radnici či si na zdejším trhu kupte suvenýr.

Levné letenky do Francouzské Polynésie

Zažijte pravou dovolenou v tropech a za nízké ceny, stačí si jen koupit levné letenky do Francouzské Polynésie a vyrazit třeba na Tahiti nebo Bora Bora z Prahy. Levné letenky do Francouzské Polynésie pořídíte snadno a rychle online. Zvládne to každý. Průměrná doba letu je z Prahy do Francouzské Polynésie asi 26 hodin, které strávíte v pohodlném letadle. Neváhejte a rezervujte si levné letenky do Francouzské Polynésie s odletem z Prahy ještě dnes.

Francouzská Polynésie

Francouzská Polynésie je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Francouzské Polynésie čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist