letadlo ico Letenky do Svatého Tomáše a Princových ostrovů
Sao Tome and Principe

Demokratická republika Svatý Tomáš a Princův ostrov je ostrovní stát, nacházející se si 250 kilometrů západně od pobřeží Afriky v Guinejském zálivu. Stát je tvořen dvěma hlavními ostrovy Svatým Tomášem a Princovým ostrovem, které jsou od sebe vzdáleny přibližně 140 kilometrů. Na ostrovech žije necelých 200 000 obyvatel, z nichž 57 000 obývá hlavní město Svatý Tomáš. Úředním jazykem je tu portugalština a měnou svatotomášská dobra. Svatý Tomáš a Princův ostrov leží v časovém pásmu +0 hodina. Zabookujte si své levné letenky na Svatého Tomáše a Princův ostrov z Prahy co nejdříve, dokud nějaké jsou.

Aktuální kurz: 10000 STD = 10.36


Letiště Svatý Tomáš a Princův ostrov

Podnebí na Svatém Tomáši a Princově ostrově

Klima na ostrovech je na pobřeží tropické, vlhké a horké. Průměrné teploty se tu pohybují kolem 27°C, zatímco ve vnitrozemí, kde je vyšší nadmořská výška, je trochu chladněji asi kolem 20°C. Levné letenky na Svatého Tomáše a Princův ostrov si kupujte mimo období dešťů, které tu trvá od října do května. Během tohoto období naprší většina z 5 000 mm na jihozápadě země a 1 000 mm na severu.

Na Svatého Tomáše a Princův ostrov za turistickými cíli

Tato destinace je turisticky velmi žádaná a to nejen kvůli plážím, palmám a teplému oceánu. To zde sice najdete také stejně jako atrakce jako je plavání, potápění nebo surfování, ale zároveň se můžete vypravit za zdejší faunou a flórou do národního parku Obo na Svatém Tomáši nebo ekologické zóny na Princově ostrově. Za zmínku dále určitě stojí i vulkanický vrchol Pico Cão Grande, ve tvaru jehly. V hlavním městě Svatém Tomáši se zase můžete projít ulicemi a prohlédnout si zdejší palác nebo katedrálu Svatého Tomáše. Levné letenky na Svatého Tomáše a Princův ostrov teď seženete s odletem z Prahy a za výhodné ceny, tak neváhejte.

Levné letenky na Svatého Tomáše a Princův ostrov

Pokud se chcete podívat do Afriky za výhodné ceny, tak pak jistě rádi uslyšíte, že do státu Svatý Tomáš a Princův ostrov se prodávají velmi levné letenky s odletem přímo z Prahy. Levné letenky na Svatého Tomáše a Princův ostrov si lze objednat na internetu, a pokud vás tato nabídka zaujala, měli byste to udělat co nejdříve, protože rychle mizí. Průměrná doba letu z Prahy na Svatého Tomáše a Princův ostrov je 10 hodin. Zabookujte si levné letenky na Svatého Tomáše a Princův ostrov z Prahy ještě dnes.

Svatý Tomáš a Princův ostrov

Svatý Tomáš a Princův ostrov je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Svatého Tomáše a Princových ostrovů čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist